Finale lietuvaitė bėgo greičiausiai per savo karjerą - 11,31 sek.

Sidabro apdovanojimas atiteko gerokai atsilikusiai japonei Momoko Takahashi (11,52 sek.), bronzos - portugalei Soniai Tavares (11,54 sek.).

Pusfinalyje trečiadienį L. Grinčikaitė tarp 24 bėgikių taip pat užėmė pirmąją vietą, 100 metrų įveikdama per 11,37 sek.

Atrankos varžybose antradienį lietuvė užfiksavo 11,49 sek. ir tąsyk buvo taip pat pirma.

Kita Lietuvos sprinterė Silva Pesackaitė pusfinalyje užėmė 13-ąją vietą (11,80 sek.) ir į finalą nepateko. Atrankos varžybose 21-erių sprinterė distanciją įveikė per 11,77 sek.

Lietuvos delegacija universiadoje trečiadienio vakarą džiaugėsi dar vienu medaliu. Bronzinį apdovanojimą iškovojo 19-metis plaukikas Giedrius Titenis.

Kiti lengvosios atletikos trečiadienio rezultatai

Vyrų 100 metrų bėgimo finale Rytis Sakalauskas užėmė aukštą penktąją vietą. Mūsiškis sprinto distanciją nubėgo per 10,41 sek.

Aukso medalį iškovojusio Hondūro atstovo Rolando Palacioso rezultatas - 10,30 sek.

22-ejų lietuvis greičiausiai bėgo pusfinalyje trečiadienį, kai atstumą įveikė per 10,39 sek., pasiekdamas asmeninį rekordą, ir buvo ketvirtas. Antradienį ketvirtfinalyje R. Sakalauskas finišavo antras (10,46 sek.), o atrankos varžybose antradienį 100 metrų įveikė per 10,42 sek. ir taip pat buvo antras.

Ketvirtadienį lietuvis startuos 200 m bėgime.

Moterų 800 metrų bėgimo varžybų pusfinalyje 24-erių metų Aina Valatkevičiūtė buvo per plauką nuo patekimo į finalą. Lietuvė distanciją nubėgo per 2 min. 04,94 sek., pasiekdama geriausią sezono rezultatą, tačiau iki finalo aštuntuko jai pritrūko 0,07 sek. ir bėgikė liko devinta tarp 16 dalyvių.

Atrankos varžybose Lietuvos sportininkė bėgo per 2 min. 06,28 sek.

Moterų disko metimo varžybose Zinaida Sendriūtė užėmė 7-ąją vietą. 24-erių lietuvė geriausiu pirmuoju mėginimu įnagį nusviedė 55,65 m.

Aukso medalį iškovojo australė Dani Samuels, kuri diską numetė 62,48 m. Sidabras atiteko Lenkijos atletei Žanetai Glanc (60,57 m), bronza - ukrainietei Katerynai Karsak (60,47 m).