Tuo pačiu 22-ejų metų bėgikė pasiekė ir aukščiausią savo rezultatą šį sezoną.

Sėkmingai atranką įveikė ir 21-erių Silva Pesackaitė, kuri 100 metrų nubėgo per 11,77 sek., pasiekdama geriausią asmeninį rezultatą. Lietuvė kvalifikacijoje užėmė 13-ą vietą ir dalyvaus pusfinalyje.

Į pusfinalį, kuris vyks trečiadienį, iš 40 sportininkių pateko 18.

Vyrų 100 metrų bėgimo atrankos varžybose 22-ejų Rytis Sakalauskas distanciją įveikė per 10,42 sek. ir tarp 59 sportininkų užėmė antrąją vietą. Greičiau už lietuvį atrankoje bėgo tik egiptietis Ibrahimas Seoudas Amras - 10,35 sek.

Į kitą etapą, kuris vyks dar antradienį, pateko 31 sprinteris.

Sėkmingai moterų disko metimo rungtyje startavo 24-erių metų Zinaida Sendriūtė, kuri atrankos varžybose pasiekė antrą geriausią rezultatą.

Lietuvos sportininkė geriausiu trečiuoju mėginimu įnagį nusviedė 57,70 metro (1 bandymas - 52,86, 2-as - 53,75) ir kvalifikacijoje nusileido tik lenkei Žanetai Glanc (58,57).

Atrankos varžybose dalyvavo 19 sportininkių, o į finalą, kuris vyks trečiadienį, pateko 12.

Vyrų trišuolio varžybose 25-erių metų Manto Dilio du mėginimai nebuvo įskaityti, o trečiuoju jis nušoko 16,20 metro ir neįvykdė 16,50 m kvalifikacijos normatyvo.

Tačiau lietuvis tarp 30 atletų užėmė dvyliktąją vietą ir pateko į finalą. Kvalifikacinį normatyvą įvykdė septyni sportininkai, o geriausią rezultatą pasiekė kubietis Daironas Fuente (16,85 m).

Finale ketvirtadienio vakarą dalyvaus būtent 12 sportininkų.