Kituose vyrų pirmojo rato susitikimuose pergales šventė favoritai, o atkaklausia kova susiklostė tarp Lleytono Hewitto ir Ivo Karlovičiaus (26 turnyro raketė), kurią po penkių setų ir trijų taibreikų kovos laimėjo australas.

Nugalėtojo titulą ginantis Rafaelis Nadalis (1) startuos pirmadienį.

Vyrų vienetų sekmadienio varžybų rezultatai:

20-Maratas Safinas (Rusija) – Alexandre’as Sidorenko (Prancūzija) 6:4, 6:4, 6:4;
7-Gilles’is Simonas (Prancūzija) – Wayne’as Odesnikas (JAV) 3:6, 7:5, 6:2, 4:6, 6:3;
8-Fernando Verdasco (Ispanija) – Florent’as Serra (Prancūzija) 6:2, 6:1, 6:4;
3-Andy Murray (D.Britanija) – Juanas Ignacio Chela (Argentina) 6:2, 6:2, 6:1;
Lleytonas Hewittas (Australija) – 26-Ivo Karlovičius (Kroatija) 6:7 (1-7), 6:7 (4-7), 7:6 (7-4), 6:4, 6:3;
18-Radekas Štepanekas (Čekija) – Gastonas Gaudio (Argentina) 6:3, 6:4, 6:1;
Ernestas Gulbis (Latvija) – Samas Querrey (JAV) 7:6 (7-1), 6:1, 3:6, 6:1;
Josselinas Ouanna (Prancūzija) – Marcelis Granollersas (Ispanija) 7:5, 2:6, 3:6, 7:6 (7-2), 6:1;
14-Davidas Ferreris (Ispanija) – Frederico Gilis (Portugalija) 6:2, 6:4, 6:4;
31-Nicolasas Almagro (Ispanija) – Augustinas Calleri (Argentina) 6:4, 6:1, 6:3;
Andrejus Golubevas (Kazachstanas) – Denisas Gremelmayras (Vokietija) 6:3, 6:3, 6:2;
13-Marinas Čiličius (Kroatija) – Janas Hernychas (Čekija) 6:0, 6:4, 6:3;
Mathieu Montcourt’as (Prancūzija) – Yen-Hsunas Lu (Taivanas) 6:2, – taivanietis mačo nebaigė;
Robertas Kendrickas (JAV) – Danielis Brandsas (Vokietija) 6:7 (7-9), 7:5, 7:6 (13-11), 4:6, 6:3;
Philippas Petzschneris (Vokietija) – Peteris Polansky (Kanada) 5:7, 6:2, 7:6 (7-4), 4:6, 6:3;
Dudi Sela (Izraelis) – Jeanas-Rene Lisnard’as (Monakas) 6:4, 6:3, 4:6, 6:3.

Moterų vienetų turnyre pergale startavo nugalėtojos titulą ginanti, aštuntoji pagal skirstymą serbė Ana Ivanovič, 7:6 (7-3), 6:3 įveikusi italę Sarą Errani.

Nepasisekė stipriausiai Estijos tenisininkei Kaiai Kanepi (19 pagal skirstymą), kuri jau pirmoje kovoje 6:7 (2-7), 6:3, 2:6 nusileido Kazachstano atstovei Jaroslavai Švedovai.

Vietos žiūrovų apmaudui jau pirmajame rate pralaimėjo ir prancūzė Amelie Mauresmo (16 raketė), 4:6, 3:6 nusileidusi neskirstytai vokietei Annai-Lenai Groenefeld.

Moterų vienetų varžybų sekmadienio rezultatai:

8-Ana Ivanovič (Serbija) – Sara Errani (Italija) 7:6 (7-3), 6:3;
Anna-Lena Groenefeld (Vokietija) – 16-Amelie Mauresmo 6:4, 6:3;
Vitalija Djatčenko (Rusija) – Mathilde Johansson (Prancūzija) 2:6, 6:2, 10-8;
11-Nadežda Petrova (Rusija) – Lauren Embree (JAV) 6:1, 6:2;
9-Viktorija Azarenka (Baltarusija) – Roberta Vinci (Italija) 6:4, 6:2;
Jelena Vesnina (Rusija) – Severine Bremond Beltrame (Prancūzija) 6:3, 6:3;
Arantxa Rus (Nyderlandai) – Olivia Sanchez (Prancūzija) 6:1, 6:1;
Timea Bacsinszky (Šveicarija) – Emilie Loit (Prancūzija) 4:6, 6:4, 6:1;
Julie Coin (Prancūzija) – Nuria Llagostera Vives (Ispanija) 7:5, 6:2;
27-Anastasija Pavliučenkova (Rusija) – Ioana Raluca Olaru (Rumunija) 6:3, 6:2;
Alla Kudriavceva (Rusija) – Varvara Lepchenko (JAV) 6:3, 6:3;
Kristina Barrois (Vokietija) – Maria-Emilia Salerni (Argentina) 3:6, 6:1, 6:2;
Jaroslava Švedova (Kazachstanas) – 19-Kaia Kanepi (Estija) 7:6 (7-2), 3:6, 6:2;
32-Iveta Benešova (Čekija) – Julia Goerges (Vokietija) 7:5, 4:1 – vokietė kovos nebaigė;
25-Na Li (Kinija) – Marta Domachowska (Lenkija) 6:4, 6:2;
Gisela Dulko (Argentina) – Tamira Paszek (Austrija) 6:1, 6:3.

Varžybų prizų fondą sudaro 15 mln. 575 tūkst. 960 eurų.