Tarp elito grupės bėgikių greičiau už D. Lobačevskę distanciją Londone įveikė tik 14 maratonininkių. Nugalėtoja tapo Irina Mikitenko iš Vokietijos, distanciją įveikusi per 2 val. 22 min. ir 14 sek.

Andrius Ramonas taip pat pagerino asmeninį rekordą ir Londono maratone užėmė 77-ą vietą - 2 valandos 32 minutės bei 54 sekundės.

Nugalėtojų vyrų grupėje tapo Kenijos atstovas Samuelis Wanjiru (2:05:10 val.).

8-ajame Krokuvos maratone Marius Diliūnas finišavo penktas (2:23:19). Tai - geriausias sezono rezultatas tarp Lietuvos maratonininkų. Pernai šiame maratone Marius buvo ketvirtas, praneša Lietuvos lengvosios atletikos federacijos svetainė internete.

Satelitiniame 4,2 km bėgime į pirmąjį dešimtuką pateko du Panevėžio rajono bėgikai: Mantas Valentinavičius - šeštas (13:17 min.), Algirdas Tamašaitis - devintas (13:25).