Aštuonioliktąją pergalę 33-osiose rungtynėse iškovojo septintojoje pozicijoje esantis Latvijos čempionas Liepojos "Metalurgs" (56 tšk.) klubas, kuriame nežaidė Darius Pliskauskas. "Metalurgs" ledo ritulininkai namuose 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) nugalėjo tryliktoje vietoje esančią "HK Brest" (19 tšk.) komandą.

Trisdešimtąją nesėkmę 35-osiose rungtynėse ir jau septintąją iš eilės patyrė pirmenybių autsaiderė Daugpilio "Latgale" (17 tšk.) ekipa su Egidijumi Bauba ir Donatu Kumeliausku, išvykoje 2:6 (1:1, 0:3, 1:2) pralaimėjusi šeštoje vietoje esančiam Minsko "Keramin" (58 tšk.) klubui.

E. Bauba atliko du rezultatyvius perdavimus ir trečiajame kėlinyje "uždirbo" dvi baudos minutes, o D. Kumeliauskas dvi baudos minutes atsėdėjo jau pirmajame kėlinyje.

Baltarusijos čempionate su 84 taškais po 34 rungtynių pirmauja Minsko "Junost" ledo ritulininkai.