Pergalingą įvartį, ketvirtajame pratęsime sužaidus 9 min. 3 sek., įmušė Brendenas Morrow.

Antrojo kėlinio 5-ąją min. "Stars" žaidėjas Antti Miettinenas išvedė aikštės šeimininkus į priekį, bet trečiojo kėlinio pradžioje Ryane'as Clowe išlygino rezultatą, išplėšdamas pratęsimą. "Stars" vartininkas Marty Turco pagerino klubo rekordą, atrėmęs 61 varžovų metimą. "Sharks" vartų sargas Jevgenijus Nabokovas atrėmė 53 smūgius.

Dalaso komanda į konferencijos finalą iškopė po aštuonerių metų pertraukos ir žais su reguliariojo sezono nugalėtoja "Detroit Red Wings" ekipa.

Rytų konferencijos pusfinalio penktosiose rungtynėse "Pittsburgh Penguins" klubas savo aikštėje po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:0, 0:2; 1:0) įveikė "New York Rangers" ledo ritulininkus ir laimėjo seriją 4-1.

Pergalę aikštės šeimininkams išplėšė Marianas Hossa, pasižymėjęs 8-ąją pratęsimo minutę. Jis įmušė ir pirmąjį susitikimo įvartį. Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Jevgenijus Malkinas.

"Rangers" gretose pasižymėjo Lauri Korpikoski ir Nigelas Dawesas.

Konferencijos finale "Pingvinai" žais su "Philadelphia Flyers" komanda.