"Avalanche" klubas šį sezoną pralaimėjo visus septynis mačus su "Red Wings".

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Pavelas Daciukas (1 rezultatyvus perdavimas), po vieną - Johanas Franzenas ir Henrikas Zetterbergas (1 rez. perd.).

"Avalanche" ekipoje du kartus pasižymėjo Andrew Brunette'as, kartą - Cody McLeodas. Pirmajame kėlinyje kelio traumą patyrė rezultatyviausias "Avalanche" žaidėjas Paulas Stastny.

Tik dviem komandoms per visą NHL istoriją pavyko laimėti atkrintamųjų varžybų serijas po pralaimėtų pirmųjų trejų rungtynių. 1942 metais tai padarė "Toronto Maple Leafs", o 1975 metais - "New York Islanders".

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl "Avalanche" aikštėje.

Vienas žingsnis iki Vakarų konferencijos finalo liko ir "Dallas Stars" klubui, kuris namuose po pratęsimo 2:1 (0:1, 0:0, 1:0; 1:0) įveikė "San Jose Sharks" ekipą ir serijoje pirmauja 3-0.

Svečiai išsiveržė į priekį paskutinę pirmojo kėlinio minutę po Patricko Marleau įvarčio, tačiau, trečiajame kėlinyje sužaidus 47 sek., Dalaso komandos gynėjas Sergejus Zubovas išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Pergalę "Stars" ekipai lėmė Mattiaso Norstromo įvartis 5-ąją pratęsimo minutę.

Ketvirtosios rungtynės vyks trečiadienį vėl Dalase.

Rytų konferencijos pusfinalio trečiosiose rungtynėse "Pittsburgh Penguins" išvykoje 5:3 (3:1, 1:2, 1:0) įveikė "New York Rangers" ledo ritulininkus ir serijoje pirmauja 3-0.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jevgenijus Malkinas (1 rez. perd.), po vieną - Marianas Hossa (1 rez. perd.), Georges'as Laraque'as ir Ryanas Malone'as.

"Rangers" gretose pasižymėjo Martinas Straka (1 rez. perd.), Ryanas Callahanas ir Jaromiras Jagras (1 rez. perd.).

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Niujorke.