"Rykliai" nebuvo pralaimėję nuo vasario 20 dienos.

Edmontono komandos vartininkas Dwayne'as Rolosonas atrėmė 48 varžovų smūgius - du iš jų pratęsimo pabaigoje. Dar trys atremti metimai baudinių serijoje leido "Oilers" iškovoti penktąją pergalę per pastarąsias šešerias rungtynes.

Pirmajame kėlinyje "Sharks" ekipą į priekį išvedė Patrickas Marleau, bet antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Alesas Hemsky, o "Oilers" puolėjo Fernando Pisani realizuotas baudinys lėmė pergalę svečiams.

"Sharks" (93 tšk./72 rungt.) Vakarų konferencijoje užima antrąją, o "Oilers" (77/73) - 11-ąją vietas.

"Florida Panthers" komanda namuose 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) įveikė "Atlanta Thrashers" ledo ritulininkus ir pakartojo klubo rekordą, iškovojusi septintąją pergalę iš eilės.

"Panthers" laimėjo septynerias rungtynes iš eilės 1995-1996 bei 2005-2006 metų sezonuose.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Radekas Dvorakas, Olli Jokinenas ir Rostislavas Oleszas. Floridos komandos vartininkas Tomašas Vokounas atrėmė 29 varžovų smūgius.

Devintąją nesėkmę iš eilės išvykoje patyrusioje "Thrashers" ekipoje pasižymėjo Ilja Kovalčukas.

"Panthers" (78/74) Rytų konferencijoje užima 11-ąją, o "Thrashers" (70/74) - 14-ąją vietas.