Paulius Kaselis 3:1 nugalėjo Nathaną Lowe'ą, Gintautas Juchna 3:2 įveikė Zhilongą Bradą Cheną, o Kęstutis Žeimys tokiu pačiu rezultatu privertė pasiduoti Ryaną Zhu.

Dvi pergales per tris mačus iškovojusi mūsų šalies komanda grupėje dalijasi 2-3 vietas su Čilės ekipa.

Kaip žinoma, pirmajame mače lietuviai 2-3 nusileido Kipro atstovams, o antrajame 3-0 nugalėjo Pakistano stalo tenisininkus.

Antradienį lietuviai žais su Uzbekistano ekipa, kuri 3-1 nugalėjo Pakistano ekipą. Dar viename K grupės mače Kipro rinktinė 3-1 nugalėjo Čilės atstovus.

Moterų varžybų II diviziono H grupės trečiajame mače Lietuvos rinktinė 3-0 nugalėjo Nigerijos komandą. Taškus mūsų šalies komandai iškovojo Rūta Paškauskienė ir Inga Kardauskaitė.

Dvi pergales iš trijų galimų turinti Lietuvos rinktinė grupėje dalijasi 2-3 vietas su Malaizijos ekipa.

Pirmajame mače mūsiškės 3-1 nugalėjo portugales, o antrajame 2-3 nusileido Malaizijos stalo tenisininkėms.

Antradienį lietuvės susitiks su Slovėnijos komanda, kuri 3-2 įveikė Malaizijos ekipą. Portugalijos rinktinė 3-2 įveikė Venesuelos atstoves.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.