Nugalėtojams du įvarčius pelnė Mike'as Richardsas, po kartą pasižymėjo Jeffas Carteris, R. J. Umbergeris, Simon Gagne, Danielis Briere'as, Joffrey Lupulas ir Michaelas Knuble'as.

"Canucks" ekipoje įvarčius įmušė Ryanas Shannonas ir Lukašas Krajičekas.

"Flyers" komanda, turinti 4 taškus po trejų rungtynių, Rytų konferencijoje užima septintąją vietą. "Canucks" ekipa su 2 taškais po trijų mačų Vakarų konferencijoje žengia 12-a.

Įtikinamą pergalę iškovojo ir "Dallas Stars" klubas, namuose 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) nugalėjęs "Los Angeles Kings" ledo ritulininkus.

Dalaso komandoje du įvarčius įmušė Niklasas Hagmanas, pakartodamas geriausią asmeninį pasiekimą. Po vieną kartą nugalėtojų gretose pasižymėjo Antti Miettinenas, Mike'as Ribeiro ir Joelis Lundqvistas.

Vienintelį "Kings" ekipos įvartį, įpusėjus trečiajam kėliniui, įmušė Kyle'as Calderis.

"Stars" (4 tšk./4 rungt.) Vakarų konferencijoje užima devintąją, o "Kings" (2/4) - 14-ąją vietas.

Nugalėtojo titulą ginantis "Anaheim Ducks" klubas savo aikštėje 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) įveikė "Boston Bruins" ekipą.

Pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė Chuckas Kobasewas. Įpusėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino Ryanas Getzlafas, o pergalę NHL čempionams išplėšė Francois Beaucheminas, pasižymėjęs 54-ąją mačo minutę.

"Ducks" (5/6) Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o "Bruins" (2/3) Rytų konferencijoje žengia 10-as.

Iš 12 trečiadienį žaistų rungtynių aštuoneriose pergales šventė namuose žaidusios komandos.