Mačas truko 2 val.

2004, 2005 ir 2006 metų "US Open" čempionas ketvirtfinalyje susitiks su penktąja turnyro rakete amerikiečiu Andy Roddicku.

A. Roddicko ir čeko Tomašo Berdycho (9-oji turnyro raketė) mačas baigėsi jau antrajame sete. Pirmąjį setą JAV tenisininkas po atkaklios kovos laimėjo 7:6 (8-6), o antrąjį pradėjo išsiverždamas į priekį 2:0, tačiau T. Berdychą pradėjo pykinti, sutriko kvėpavimas ir jis buvo priverstas pasitraukti iš kovos.

Į kitą etapą iškopė ir ketvirtoji turnyro raketė rusas Nikolajus Davydenka, 6:1, 6:3, 6:4 nugalėjęs Pietų Korėjos atstovą Hyungą-Taiką Lee.

Ruso varžovu ketvirtfinalyje bus dešimtasis pagal skirstymą vokietis Tommy Haasas, kuris ketvirtajame rate 4:6, 6:4, 3:6, 6:0, 7:6 (7-4) eliminavo šeštąją turnyro raketę amerikietį Jamesą Blake'ą.

Moterų vienetų varžybose pirmadienį kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo rusės Svetlana Kuznecova (4) ir Ana Čakvetadzė (6), Izraelio tenisininkė Shahar Peer (18) bei vengrė Agnes Szavay.

S. Kuznecova 6:2, 6:3 nugalėjo baltarusę Viktoriją Azarenką, A. Čakvetadzė 6:1, 7:5 įveikė austrę Tamirą Paszek, Sh. Peer 6:4, 6:1 palaužė lenkę Agnieszką Radwanską (30), o A. Szavay 6:4, 7:6 (7-1) privertė pasiduoti ukrainietę Juliją Vakulenko.

Pirmadienio mačų rezultatai.

Moterys, 1/8 finalo:

Svetlana Kuznecova (Rusija, 4) - Viktorija Azarenka (Baltarusija) 6:2, 6:3

Ana Čakvetadze (Rusija, 6) - Tamira Paszek (Austrija) 6:1, 7:5

Shahar Peer (Izraelis, 18) - Agnieszka Radwanska (Lenkija, 30) 6:4, 6:1

Agnes Szavay (Vengrija) - Julija Vakulenko (Ukraina) 6:4, 7:6 (7-1).

Vyrai, 1/8 finalo.

Roger Federer (Šveicarija, 1) - Feliciano Lopez (Ispanija) 3:6, 6:4, 6:1, 6:4

Nikolai Davydenko (Rusija, 4) - Hyung-Taik Lee (P. Korėja) 6:1, 6:3, 6:4

Andy Roddick (JAV, 5) - Tomas Berdych (Čekija, 9) 7:6 (8-6), 2:0 - čekas pasitraukė

Tommy Haas (Vokietija, 10) - James Blake (JAV, 6) 4:6, 6:4, 3:6, 6:0, 7:6 (7-4).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.