Antroji turnyro raketė Marija Šarapova 6:1, 6:0 sutriuškino australę Casey Dellacqua, Svetlana Kuznecova (4-oji turnyro raketė) 6:3, 4:6, 6:0 įveikė prancūzę Camille Pin, Ana Čakvetadzė (6) 6:3, 6:4 privertė pasiduoti australę Nicole Pratt, Nadežda Petrova (7) 7:5, 6:1 palaužė savo tėvynainę Anastasiją Rodionovą, o Marija Kirilenko 6:4, 6:3 iš tolesnių varžybų eliminavo 22-ąją pagal skirstymą slovėnę Katariną Srebotnik.

Trečiadienį antrojo rato barjerą sėkmingai įveikė taip pat penkios rusės - Jelena Dementjeva (14), Dinara Safina (15), Vera Zvonariova (27), Jekaterina Makarova ir Vera Duševina.

Vyrų vienetų varžybose favoritai pratęsė sėkmingą pasirodymą.

Ketvirtoji turnyro raketė Nikolajus Davydenka 6:2, 6:2, 6:2 nugalėjo vokietį Nicolasą Kieferį, šeštasis pagal skirstymą amerikietis Jamesas Blake'as 6:4, 3:6, 6:2, 4:6, 6:4 įveikė prancūzą Fabrice'ą Santoro, čekas Tomašas Berdychas (9) 7:5, 6:3, 6:3 nugalėjo italą Simone Bolelli, o vokietis Tommy Haasas (10) 4:6, 6:3, 6:2, 7:5 privertė pasiduoti savo tėvynainį Philippą Petzschnerį.

Amerikiečio Andy Roddicko varžovas argentinietis Jose Acasuso dėl kelio traumos buvo priverstas pasitraukti trečiajame sete, rezultatui esant 4:6, 6:1, 6:2 amerikiečio naudai.

Ketvirtadienio mačų, kuriuose žaidė skirstyti žaidėjai, rezultatai:

Moterys, II ratas:

Marija Šarapova (Rusija, 2) - Casey Dellacqua (Australija) 6:1, 6:0

Svetlana Kuznecova (Rusija, 4) - Camille Pin (Prancūzija) 6:3, 4:6, 6:0

Ana Čakvetadze (Rusija, 6) - Nicole Pratt (Australija) 6:3, 6:4

Nadežda Petrova (Rusija, 7) - Anastasija Rodionova (Rusija) 7:5, 6:1

Nicole Vaidišova (Čekija, 13) - Flavia Pennetta (Italija) 6:2, 7:6 (7-0)

Martina Hingis (Šveicarija, 16) - Pauline Parmentier (Prancūzija) 6:2, 7:5

Shahar Peer (Izraelis, 18) - Bethanie Mattek (JAV) 6:2, 6:1

Marija Kirilenko (Rusija) - Katarina Srebotnik (Slovėnija, 22) 6:4, 6:3

Tamira Paszek (Austrija) - Francesca Schiavone (Italija, 24) 6:3, 7:5

Sania Mirza (Indija, 26) - Laura Granville (JAV) 6:3, 7:5

Agnieszka Radwanska (Lenkija, 30) - Virginie Razzano (Prancūzija) 6:2, 6:3

Anabel Medina Garrigues (Ispanija, 31) - Lourdes Dominguez Lino (Ispanija) 7:5, 6:2

Agnes Szavay (Vengrija) - Michaella Krajicek (Olandija, 32) 7:6 (7-4), 6:3.

Vyrai, II ratas:

Nikolai Davydenko (Rusija, 4) - Nicolas Kiefer (Vokietija) 6:2, 6:2, 6:2

Andy Roddick (JAV, 5) - Jose Acasuso (Argentina) 4:6, 6:1, 6:2 - argentinietis pasitraukė

James Blake (JAV, 6) - Fabrice Santoro (Prancūzija) 6:4, 3:6, 6:2, 4:6, 6:4

Tomas Berdych (Čekija, 9) - Simone Bolelli (Italija) 7:5, 6:3, 6:3

Tommy Haas (Vokietija, 10) - Philipp Petzschner (Vokietija) 4:6, 6:3, 6:2, 7:5

Hyung-Taik Lee (P. Korėja) - Guillermo Canas (Argentina, 14) 7:5, 7:5, 6:3

Andy Murray (D. Britanija, 19) - Jonas Bjorkman (Švedija) 5:7, 6:3, 6:1, 4:6, 6:1

Nicolas Almagro (Ispanija, 28) - Luis Horna (Peru) 6:4, 6:2, 2:1 - Peru tenisininkė pasitraukė.