Tuo tarpu keturios į pirmąjį dešimtuką patenkančios Rusijos tenisininkės be didesnio vargo iškopė į antrąjį etapą.

Antroji turnyro raketė Marija Šarapova 6:0, 6:1 nugalėjo italę Robertą Vinci, Svetlana Kuznecova (4-oji raketė) 6:2, 6:3 įveikė čekę Klarą Zakopalovą, Ana Čakvetadzė (6) 6:1, 6:1 nugalėjo amerikietę Ashley Weinhold, o Nadežda Petrova (7) 6:3, 6:1 privertė pasiduoti Šveicarijos atstovę Timeą Bacsinszky.

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji turnyro raketė serbas Novakas Djokovičius 6:2, 6:1, 6:3 nugalėjo olandą Robiną Haase, penktasis pagal skirstymą amerikietis Andy Roddickas 7:6 (8-6), 6:3, 6:3 įveikė savo tėvynainį Justiną Gimelstobą, o kitas JAV tenisininkas Jamesas Blake'as (6) 7:6 (8-6), 6:3, 7:6 (7-4) palaužė amerikiečio Michaelo Russello pasipriešinimą.

Antradienio mačų, kuriuose žaidė skirstyti žaidėjai, rezultatai:

Vyrai, I ratas.

Novak Djokovič (Serbija, 3) - Robin Haase (Olandija) 6:2, 6:1, 6:3

Andy Roddick (JAV, 5) - Justin Gimelstob (JAV) 7:6 (8-6), 6:3, 6:3

James Blake (JAV, 6) - Michael Russell (JAV) 7:6 (8-6), 6:3, 7:6 (7-4)

Ivan Ljubičič (Kroatija, 12) - Kristof Vliegen (Belgija) 6:1, 7:6 (7-1), 6:1

David Ferrer (Ispanija, 15) - Florian Mayer (Vokietija) 6:3, 6:2, 6:3

Lleyton Hewitt (Australija, 16) - Amer Delic (JAV) 6:2, 6:4, 6:2

Juan Ignacio Chela (Argentina, 20) - Michael McClune (JAV) 6:2, 6:1, 7:6 (7-0)

Juan Monaco (Argentina, 23) - Edouard Roger-Vasselin (Prancūzija) 6:2, 3:6, 6:1, 7:5

David Nalbandian (Argentina, 24) - Ivan Navarro Pastor (Ispanija) 7:5, 7:6 (7-4), 7:6 (8-6)

Michael Llodra (Prancūzija) - Filippo Volandri (Italija, 29) 6:3, 4:6, 6:4, 6:4

Jurgen Melzer (Austrija, 31) - Diego Hartfield (Argentina) 6:4, 7:5, 7:5

Arnaud Clement (Prancūzija) - Ivo Karlovič (Kroatija, 32) 7:6 (7-5), 6:4, 4:6, 6:7 (6-8), 6:4.

Moterys, I ratas.

Marija Šarapova (Rusija, 2) - Roberta Vinci (Italija) 6:0, 6:1

Svetlana Kuznecova (Rusija, 4) - Klara Zakopalova (Čekija) 6:2, 6:3

Ana Čakvetadze (Rusija, 6) - Ashley Weinhold (JAV) 6:1, 6:1

Nadežda Petrova (Rusija, 7) - Timea Bacsinszky (Šveicarija) 6:3, 6:1

Julija Vakulenko (Ukraina) - Daniela Hantuchova (Slovakija, 9) 6:4, 3:6, 6:1

Patty Schnyder (Šveicarija, 11) - Iveta Benesova (Čekija) 6:3, 6:0

Nicole Vaidišova (Čekija, 13) - Ala Kudriavceva (Rusija) 6:1, 6:2

Martina Hingis (Šveicarija, 16) - Mathilde Johansson (Prancūzija) 6:0, 6:3

Shahar Peer (Izraelis, 18) - Meilen Tu (JAV) 6:4, 7:6 (9-7)

Katarina Srebotnik (Slovėnija, 22) - Alicia Molik (Australija) 6:2, 6:2

Dominika Cibulkova (Slovakija) - Tathiana Garbin (Italija, 23) 6:4, 6:3

Francesca Schiavone (Italija, 24) - Nathalie Dechy (Prancūzija) 6:3, 6:1

Sania Mirza (Indija, 26) - Kaia Kanepi (Estija) 6:2, 6:7 (5-7), 6:1

Agnieszka Radwanska (Lenkija, 30) - Akiko Morigami (Japonija) 6:2, 6:1

Anabel Medina Garrigues (Ispanija, 31) - Aleksandra Wozniak (Kanada) 6:3, 6:3

Michaella Krajicek (Olandija, 32) - Alberta Brianti (Italija) 6:2, 6:0.