2003, 2004, 2005 ir 2006 metų šių varžybų nugalėtojas varžovą įveikė per 1 val. 33 min.

R. Federeris trečiajame rate susitiks su rusu Maratu Safinu (26), kuris ketvirtadienį 6:4, 6:2, 7:6 (7-4) nugalėjo Pakistano atstovą Aisamą-Ul-Haqą Qureshi.

Antroji turnyro raketė ispanas Rafaelis Nadalis 6:2, 6:4, 6:1 nugalėjo austrą Wernerį Eschauerį.

Į kitą etapą taip pat iškopė serbas Novakas Djokovičius (4), rusas Nikolajus Davydenka (6), čekas Tomašas Berdychas (7), amerikietis Jamesas Blake'as (9) ir Kipro atstovas Marcosas Baghdatis (10).

11-asis pagal skirstymą ispanas Tommy Robredo 3:6, 6:7 (5-7), 3:6 pralaimėjo australui Wayne'ui Arthursui ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Moterų vienetų varžybų pirmajame rate nugalėtojos titulą ginanti prancūzė Amelie Mauresmo (4) be didesnio vargo 6:1, 6:2 nugalėjo austrę Yvonne Meusburger.

27-erių metų Prancūzijos tenisininkė trečiajame rate susitiks su itale Mara Santangelo (28).

Rusė Marija Šarapova (2) 6:0, 6:3 nugalėjo prancūzę Severine Bremond, kita Rusijos atstovė Svetlana Kuznecova (5) 7:6 (7-2), 6:4 įveikė amerikietę Bethanie Mattek, o serbė Ana Ivanovič (6) 6:4, 6:3 privertė pasiduoti JAV atstovę Meilen Tu.

Foto: AFP/Scanpix

Antrojo rato barjerą įveikė rusė Ana Čakvetadzė (8) bei slovakė Daniela Hantuchova (10).

Ketvirtadienio mačų, kuriuose žaidė skirstyti žaidėjai, rezultatai:

Vyrai. II ratas.

Roger Federer (Šveicarija, 1) - Juan Martin Del Potro (Argentina) 6:2, 7:5, 6:1

Foto: Scanpix

Rafael Nadal (Ispanija, 2) - Werner Eschauer (Austrija) 6:2, 6:4, 6:1

Novak Djokovič (Serbija, 4) - Amer Delic (JAV) 6:3, 3:6, 6:3, 7:6 (7-4)

Nikolai Davydenko (Rusija, 6) - Chris Guccione (Australija) 3:6, 5:7, 7:6 (7-5), 6:4, 6:2

Tomas Berdych (Čekija, 7) - Michael Llodra (Prancūzija) 7:6 (7-4), 7:6 (7-2), 3:6, 7:6 (7-4)

James Blake (JAV, 9) - Andrei Pavel (Rumunija) 6:4, 6:3, 6:3

Marcos Baghdatis (Kipras, 10) - Nicolas Devilder (Prancūzija) 6:0, 7:6 (7-5), 6:7 (4-7), 6:2

Wayne Arthurs (Australija) - Tommy Robredo (Ispanija, 11) 6:3, 7:6 (7-5), 6:3

Tommy Haas (Vokietija, 13) - Tomas Zib (Čekija) 6:3, 7:6 (7-5), 6:4

Michail Južnij (Rusija, 14) - Gilles Simon (Prancūzija) 6:4, 4:6, 3:6, 7:5, 6:4

Ivan Ljubičič (Kroatija, 15) - Jan Hernych (Čekija) 6:4, 6:3, 6:4

Lleyton Hewitt (Australija, 16) - Simone Bolelli (Italija) 6:2, 6:2, 6:1

Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) - David Ferrer (Ispanija, 17) 6:3, 6:4, 6:3

Jarkko Nieminen (Suomija, 18) - Florian Mayer (Vokietija) 3:6, 6:3, 7:6 (7-2), 2:6, 6:3

Jonas Bjorkman (Švedija, 19) - Yeu-Tzuoo Wang (Taivanas) 6:0, 6:3, 6:7 (8-10), 6:4

Juan Carlos Ferrero (Ispanija, 20) - Gilles Muller (Liuksemburgas) 6:4, 6:4, 6:7 (2-7), 7:6 (10-8)

Dmitrij Tursunov (Rusija, 21) - Michael Berrer (Vokietija) 4:6, 6:4, 6:4, 6:4

Guillermo Canas (Argentina, 22) - Maks Mirnij (Baltarusija) 6:7 (4-7), 6:1, 7:6 (7-4), 7:6 (7-4)

David Nalbandian (Argentina, 23) - Frank Dancevic (Kanada) 6:2, 6:3, 5:7, 6:3

Edouard Roger-vasselin (Prancūzija) - Juan Ignacio Chela (Argentina, 24) 7:6 (7-3), 6:4, 7:5

Marat Safin (Rusija, 26) - Aisam-Ul-Haq Qureshi (Pakistanas) 6:4, 6:2, 7:6 (7-4)

Robin Soderling (Švedija, 28) - Sebastien Grosjean (Prancūzija) 6:3, 3:6, 6:3, 6:2

Hyung-Taik Lee (P. Korėja) - Agustin Calleri (Argentina, 29) 7:6 (8-6), 6:4, 6:7 (3-7), 6:3.

Moterys. II ratas.

Marija Šarapova (Rusija, 2) - Severine Bremond (Prancūzija) 6:0, 6:3

Amelie Mauresmo (Prancūzija, 4) - Yvonne Meusburger (Austrija) 6:1, 6:2

Svetlana Kuznecova (Rusija, 5) - Bethanie Mattek (JAV) 7:6 (7-2), 6:4

Ana Ivanovič (Serbija, 6) - Meilen Tu (JAV) 6:4, 6:3

Ana Čakvetadze (Rusija, 8) - Tatjana Puček (Baltarusija) 6:2, 6:1

Daniela Hantuchova (Slovakija, 10) - Jelena Lichovceva (Rusija) 7:5, 7:6 (7-3)

Nadežda Petrova (Rusija, 11) - Sania Mirza (Indija) 6:2, 6:2

Jelena Dementjeva (Rusija, 12) - Iveta Benesova (Čekija) 6:2, 6:2

Akiko Morigami (Japonija) - Dinara Safina (Rusija, 13) 6:4, 7:5

Nicole Vaidišova (Čekija, 14) - Nicole Pratt (Australija) 6:3, 6:2

Patty Schnyder (Šveicarija, 15) - Roberta Vinci (Italija) 2:6, 6:3, 6:2

Tamira Paszek (Austrija) - Tatiana Golovin (Prancūzija, 17) 6:2, 3:6, 6:1

Katarina Srebotnik (Slovėnija, 19) - Nika Ožegovič (Kroatija) 6:1, 6:1

Viktorija Azarenka (Baltarusija) - Tathiana Garbin (Italija, 21) 6:1, 6:3

Venus Williams (JAV, 23) - Hana Sromova (Čekija) 6:2, 6:2

Alona Bondarenko (Ukraina, 24) - Agnes Szavay (Vengrija) 6:2, 6:3

Lucie Šafarova (Čekija, 25) - Eleni Daniilidou (Graikija) 6:4, 3:6, 6:3

Ai Sugiyama (Japonija, 26) - Alize Cornet (Prancūzija) 4:6, 6:0, 6:3

Mara Santangelo (Italija, 28) - Caroline Wozniacki (Danija) 6:0, 7:6 (7-4)

Aravane Rezai (Prancūzija) - Francesca Schiavone (Italija, 29) 6:4, 2:6, 6:4

Michaella Krajicek (Olandija, 31) - Katie O'Brien (D. Britanija) 6:0, 6:1

Agnieszka Radwanska (Lenkija) - Martina Muller (Vokietija, 32) 6:1, 4:0 - vokietė pasitraukė.