Pirmojo rato barjerą įveikė ir antroji turnyro raketė rusė Marija Šarapova. Ji po 1 val. 28 min. trukusios kovos 6:1, 7:5 nugalėjo Taivano atstovę Yung-Jan Chan.

Trečioji pagal skirstymą serbė Jelena Jankovič 6:2, 6:0 nugalėjo britę Anne Keothavong, rusė Svetlana Kuznecova (5) 4:6, 6:4, 6:3 įveikė ukrainietę Juliją Vakulenko, o kita Rusijos tenisininkė Ana Čakvetadzė (8) 7:5, 6:3 privertė pasiduoti vokietę Angelique Kerber.

Slovakė Daniela Hantuchova (10) po 40 min. trukusios kovos 6:0, 6:1 įveikė rusę Anastasiją Pavliučenkovą, kuriai liepos 3 dieną sukaks 16 metų.

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate antroji turnyro raketė ispanas Rafaelis Nadalis per 2 val. 18 min. 6:3, 7:6 (7-4), 6:3 įveikė amerikietį Mardy Fishą.

Į antrąjį ratą iškopė ir kiti pirmojo dešimtuko tenisininkai.

Serbas Novakas Djokovičius (4) 6:0, 6:3, 6:4 nugalėjo italą Potito Starace, rusas Nikolajus Davydenka (6) 7:6 (14-12), 6:4, 7:6 (7-5) įveikė savo tėvynainį Jevgenijų Korolevą, čekas Tomašas Berdychas (7) 7:6 (7-5), 6:4, 6:2 palaužė čilietį Nicolasą Massu, amerikietis Jamesas Blake'as (9) 6:3, 6:4, 6:4 įveikė rusą Igorį Andrejevą, o Kipro atstovas Marcos Baghdatis (10) 3:6, 6:4, 6:3, 6:2 privertė pasiduoti latvį Ernestą Gulbį.

Antradienio mačų, kuriuose žaidė skirstyti žaidėjai, rezultatai:

Moterys. I ratas.

Marija Šarapova (Rusija, 2) - Yung-Jan Chan (Taivanas) 6:1, 7:5

Jelena Jankovič (Serbija, 3) - Anne Keothavong (D. Britanija) 6:2, 6:0

Amelie Mauresmo (Prancūzija, 4) - Jamea Jackson (JAV) 6:1, 6:3

Svetlana Kuznecova (Rusija, 5) - Julija Vakulenko (Ukraina) 4:6, 6:4, 6:3

Ana Čakvetadze (Rusija, 8) - Angelique Kerber (Vokietija) 7:5, 6:3

Daniela Hantuchova (Slovakija, 10) - Anastasija Pavliučenkova (Rusija) 6:0, 6:1

Nadežda Petrova (Rusija, 11) - Vania King (JAV) 6:0, 6:1

Katarina Srebotnik (Slovėnija, 19) - Elena Baltacha (D. Britanija) 7:6 (7-4), 3:6, 6:2

Venus Williams (JAV, 23) - Ala Kudriavceva (Rusija) 2:6, 6:3, 7:5

Alona Bondarenko (Ukraina, 24) - Jill Craybas (JAV) 6:1, 6:2

Ai Sugiyama (Japonija, 26) - Melanie South (D. Britanija) 6:3, 6:2

Samantha Stosur (Australija, 27) - Kristina Brandi (Puerto Rikas) 4:6, 6:2, 6:2

Jelena Vesnina (Rusija) - Olga Pučkova (Rusija, 30) 6:1, 6:3

Michaella Krajicek (Olandija, 31) - Tzipora Obziler (Izraelis) 6:2, 6:7 (6-8), 6:1.

Vyrai. I ratas.

Rafael Nadal (Ispanija, 2) - Mardy Fish (JAV) 6:3, 7:6 (7-4), 6:3

Novak Djokovič (Serbija, 4) - Potito Starace (Italija) 6:0, 6:3, 6:4

Nikolai Davydenko (Rusija, 6) - Jevgenij Korolev (Rusija) 7:6 (14-12), 6:4, 7:6 (7-5)

Tomas Berdych (Čekija, 7) - Nicolas Massu (Čilė) 7:6 (7-5), 6:4, 6:2

James Blake (JAV, 9) - Igor Andrejev (Rusija) 6:3, 6:4, 6:4

Marcos Baghdatis (Kipras, 10) - Ernests Gulbis (Latvija) 3:6, 6:4, 6:3, 6:2

Tommy Robredo (Ispanija, 11) - Robert Kendrick (JAV) 6:2, 3:6, 6:3, 6:7 (7-5), 6:3

Richard Gasquet (Prancūzija, 12) - Bohdan Ulihrach (Čekija) 6:3, 6:4, 6:4

Michail Južnij (Rusija, 14) - Kristian Pless (Danija) 6:4, 6:2, 6:4

Ivan Ljubičič (Kroatija, 15) - Vincent Spadea (JAV) 6:4, 6:4, 4:6, 7:6 (7-4)

Lleyton Hewitt (Australija, 16) - Richard Bloomfield (D. Britanija) 7:5, 6:3, 7:5

Jarkko Nieminen (Suomija, 18) - Michael Russell (JAV) 6:3, 6:2, 7:5

Jonas Bjorkman (Švedija, 19) - Fernando Vicente (Ispanija) 6:3, 6:1, 6:2

Juan Carlos Ferrero (Ispanija, 20) - Jan Hajek (Čekija) 6:7 (5-7), 4:6, 6:3, 6:2, 7:5

Dmitrij Tursunov (Rusija, 21) - Nicolas Almagro (Ispanija) 7:6 (7-2), 6:4, 6:7 (7-9), 6:3

Guillermo Canas (Argentina, 22) - Ivan Navarro Pastor (Ispanija) 7:6 (7-3), 6:3, 6:1

David Nalbandian (Argentina, 23) - Mischa Zverev (Vokietija) 6:3, 6:4, 6:2

Juan Ignacio Chela (Argentina, 24) - Benjamin Becker (Vokietija) 3:6, 4:6, 6:4, 6:4, 10:8

Tim Henman (D. Britanija) - Carlos Moya (Ispanija, 25) 6:3, 1:6, 5:7, 6:2, 13:11

Marat Safin (Rusija, 26) - Rik De voest (PAR) 7:6 (7-5), 6:4, 7:5

Robin Soderling (Švedija, 28) - Olivier Rochus (Belgija) 6:3, 6:2, 6:2

Agustin Calleri (Argentina, 29) - Luis Horna (Peru) 6:2, 7:6 (7-4), 7:5

Nicolas Kiefer (Vokietija) - Filippo Volandri (Italija, 30) 6:3, 7:6 (8-6), 6:1

Andreas Seppi (Italija) - Dominik Hrbaty (Slovakija, 31) 7:6 (10-8), 6:1, 6:2

Kristof Vliegen (Belgija) - Juan Monaco (Argentina, 32) 6:4, 6:3, 7:6 (7-3).