23-ejų metų rusas, pasaulio reitinge užimantis 125-ąją vietą, varžovą įveikė per 2 val. 43 min.

Savo pasirodymą atvirajame Prancūzijos čempionate baigė dar du pirmojo dešimtuko tenisininkai.

Penktoji turnyro raketė čilietis Fernando Gonzalezas 2:6, 2:6, 4:6 pralaimėjo čekui Radekui Stepanekui, o aštuntasis pagal skirstymą amerikietis Jamesas Blake'as 6:4, 4:6, 5:7, 5:7 nusileido kroatui Ivui Karlovičiui.

Į antrąjį etapą be didesnio vargo iškopė pajėgiausias pasaulio tenisininkas šveicaras Roger Federeris, 6:4, 6:2, 6:4 nugalėjęs JAV atstovą Michaelą Russellą.

Nugalėtojo titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis (2-oji turnyro raketė) 7:5, 6:3, 6:2 įveikė argentinietį Juaną Martiną Del Potro.

Foto: AFP/Scanpix

Moterų vienetų varžybose į antrąjį ratą iškopė ketvirtoji turnyro raketė serbė Jelena Jankovič bei šeštoji pagal skirstymą čekė Nicole Vaidišova.

Antradienio mačų, kuriuose žaidė skirstyti žaidėjai, rezultatai:

Vyrai. I ratas.

Roger Federer (Šveicarija, 1) - Michael Russell (JAV) 6:4, 6:2, 6:4

Rafael Nadal (Ispanija, 2) - Juan Martin Del Potro (Argentina) 7:5, 6:3, 6:2

Igor Andrejev (Rusija) - Andy Roddick (JAV, 3) 3:6, 6:4, 6:3, 6:4

Radek Stepanek (Čekija) - Fernando Gonzalez (Čilė, 5) 6:2, 6:2, 6:4

Ivan Ljubičič (Kroatija, 7) - Arnaud Clement (Prancūzija) 6:1, 7:5, 7:6 (7-2)

Ivo Karlovič (Kroatija) - James Blake (JAV, 8) 4:6, 6:4, 7:5, 7:5

Tommy Robredo (Ispanija, 9) - Sergio Roitman (Argentina) 6:3, 6:4, 6:2

Richard Gasquet (Prancūzija, 11) - Nicolas Mahut (Prancūzija) 6:3, 6:2, 6:2

Michail Južnij (Rusija, 13) - Jan Hernych (Čekija) - J. Hernych pasitraukė

Lleyton Hewitt (Australija, 14) - Maks Mirnij (Baltarusija) 6:3, 6:1, 6:3

David Nalbandian (Argentina, 15) - Hyung-Taik Lee (P. Korėja) 6:2, 6:1, 3:6, 6:3

Marcos Baghdatis (Kipras, 16) - Sebastien Grosjean (Prancūzija) 6:3, 6:2, 6:4

Juan Carlos Ferrero (Ispanija, 17) - Amer Delic (JAV) 6:7 (2-7), 6:3, 6:3, 6:4

Juan Ignacio Chela (Argentina, 18) - Fabrice Santoro (Prancūzija) 6:7 (5-7), 6:0, 6:3, 6:3

Guillermo Canas (Argentina, 19) - Victor Hanescu (Rumunija) 6:3, 6:1, 6:4

Jarkko Nieminen (Suomija, 20) - Feliciano Lopez (Ispanija) 6:2, 6:4, 7:6 (7-2)

Dmitrij Tursunov (Rusija, 21) - Alessio Di Mauro (Italija) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3

Bohdan Ulihrach (Čekija) - Dominik Hrbaty (Slovakija, 24) 6:2, 5:7, 6:7 (3-7), 6:4, 6:3

Albert Montanes (Ispanija) - Robin Soderling (Švedija, 25) 7:6 (7-4), 4:1 - R. Soderling pasitraukė

Mariano Zabaleta (Argentina) - Agustin Calleri (Argentina, 26) 6:4, 6:7 (5-7), 7:6 (7-5), 7:5

Jurgen Melzer (Austrija, 27) - Jose Acasuso (Argentina) 6:4, 7:5, 6:4

Philipp Kohlschreiber (Vokietija, 28) - Lukas Dlouhy (Čekija) 6:2, 3:6, 7:5, 4:6, 17:15

Filippo Volandri (Italija, 29) - Paul Capdeville (Čilė) 6:3, 7:5, 6:3

Carlos Berlocq (Argentina) - Julien Benneteau (Prancūzija, 30) 6:7 (5-7), 7:5, 6:2, 6:3

Paul-Henri Mathieu (Prancūzija) - Florian Maier (Vokietija, 31) 6:3, 6:4, 6:2

Nicolas Almagro (Ispanija, 32) - Justin Gimelstob (JAV) 6:4, 6:4, 6:4.

Moterys. I ratas.

Jelena Jankovič (Serbija, 4) - Stephanie Foretz (Prancūzija) 6:2, 6:2

Nicole Vaidišova (Čekija, 6) - Emmanuelle Gagliardi (Šveicarija) 6:4, 6:3

Kveta Peschke (Čekija) - Nadežda Petrova (Rusija, 11) 7:5, 5:7, 6:0

Jelena Dementjeva (Rusija, 13) - Angelique Kerber (Vokietija) 6:3, 6:2

Marion Bartoli (Prancūzija, 18) - Aravane Rezai (Prancūzija) 6:2, 6:4

Sybille Bammer (Austrija, 20) - Roberta Vinci (Italija) 6:4, 6:4

Francesca Schiavone (Italija, 23) - Yvonne Meusburger (Austrija) 6:2, 6:4

Mara Santangelo (Italija, 28) - Agnieszka Radwanska (Lenkija) 6:1, 6:4.