Didžiausią pažangą padarė sostinės sportininkai. Net trys Vilniaus imtynių klubo „De lutte“ atletai iškovojo čempionų laurus. Svorio kategorijoje iki 55 kilogramų pirmą vietą užėmė Vladislovas Bajurinas, o jo brolis Stanislavas triumfavo svorio kategorijoje iki 60 kilogramų. Buvęs radviliškietis, dabar Vilniaus pedagoginio universiteto studentas Giedrius Morkis laimėjo čempiono titulą svorio kategorijoje iki 84 kilogramų.

Kituose svoriuose nugalėtojais tapo:

50 kg Pranas Visagorskis (Klaipėda);

66 kg Edvinas Sidaravičius (Vilkaviškis);

74 kg Mindaugas Jurkynas (Vilkaviškis);

96 kg Karolis Bredulskis (Radviliškis);

120kg Simas Norkus (Šiauliai).

Moterų imtynių varžybose nenugalimos buvo šių metų Lietuvos čempionės vilkaviškietė Vaida Puidaitė (50 kg) ir Darja Minajeva (66 kg) iš Visagino.

Lietuvos laisvųjų imtynių sekretorius Viačeslavas Fiodorovas negailėjo komplimentų Giedrei Visockytei (60 kg) iš Raseinių. Svorio kategorijoje iki 55 kilogramų pirmą vietą užėmė Indrė Bubelytė (Anykščiai-Šiauliai). Vienas aukso medalis „iškeliavo“ į Kauną. Jį svorio kategorijoje iki 72 kilogramų laimėjo Teresė Žvingilaitė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.