Svorio kategorijoje iki 70 kg nugalėtoju tapo daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos čempionatų prizininkas kaunietis Vytautas Kalvaitis (klubas „Oriens“). V. Kalvaitis visas kovas baigė jam įprastu stiliumi - nokautais anksčiau laiko. Tik su vienu šių varžybų favoritu laikytu kauniečiu Vytautu Viščiumi kova užsitęsė ir nugalėtoją išaiškino lentelių laužymo testas.

Teisėjų kolegija V. Kalvaitį pripažino geriausiu turnyro kovotoju. Antrą vietą šioje kategorijoje iškovojo vilnietis Aivaras Dadūra (klubas „Saulės ženklas“), trečiu tapo daugkartinis Europos čempionatų prizininkas kaunietis Vytautas Viščius (klubas „Rifas“).

Svorio kategorijoje iki 80 kg pirmą vietą iškovojo kaunietis Norbertas Lisauskas (klubas „Rifas“), kuris taip pat buvo apdovanotas ir specialiu prizu už norą nugalėti. Sidabro medalį iškovojo vilnietis Vytautas Cėpla (klubas „Saulės ženklas“), bronzos - kaunietis Egidijus Baldauskas (klubas „Rifas“).

Svorio kategorijoje iki 90 kg antrą kartą iš eilės čempionu tapo vilnietis Dmitrijus Aleksandrovas (klubas „Saulės ženklas“), finale įspūdingu nokautu įveikęs antrą vietą užėmusį kaunietį Ramūną Burneikį (klubas „Rifas“). Trečią vietą užėmė kaunietis Alfredas Jakštas (klubas „Rifas“).

Sunkiausioje, per 90 kg, svorio kategorijoje auksas atiteko varžybų šeimininkams - aukščiausią apdovanojimą iškovojo klaipėdietis Nerijus Kaubrys (klubas „Okinava“). Antra vieta atiteko kauniečiui Andriui Draugeliui (klubas „Kariai“), trečia - taip pat kauniečiui Romui Levinui (klubas „Kumštis“).

Tarp merginų svorio kategorijoje iki 55 kg geriausia pripažinta vilnietė Rita Pivoriūnaitė (klubas „Saulės ženklas“), teisėjų sprendimu išrinkta ir geriausia kovotoja. Iki 65 kg čempione tapo kaunietė Inga Mikštaitė (klubas „Kariai“), per 65 kg nugalėtuja tapo kaunietė Aneta Gudelytė (klubas „Fortitudo“).

Kata rungtyje tarp vyrų nugalėtoju tapo daugkartinis Lietuvos čempionas kaunietis Raimundas Paškauskas (klubas „Katana“), tarp moterų - klaipėdietė Diana Mačiūtė (klubas Okinav“).

Šio turnyro nugalėtojai pateko į Lietuvos rinktinės sudėtį ir kartu su jau vietą rinktinėje užsitikrinusiais praėjusių metų Europos čempionato prizininkais mes iššūkį pajėgiausiems Europos kovotojams balandžio 21-ą dieną Vilniuje vyksiančiame Europos čempionate.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.