Trečiajame rate M. Šarapova susitiks su Italijos atstove Tathiana Garbin (30-oji turnyro raketė).

Ketvirtoji turnyro raketė belgė Kim Clijsters 6:3, 6:0 nugalėjo japonę Akiko Morigami ir kitame rate žais su ukrainiete Aliona Bondarenko (29).

Į trečiąjį ratą taip pat pateko šveicarės Martina Hingis (6-oji turnyro raketė) bei Patty Schnyder (8) ir rusės Dinara Safina (9) bei Ana Čakvetadzė (12).

Estė Kaia Kanepi 6:1, 3:6, 2:6 nusileido australei Aliciai Molik.

Vyrų vienetų varžybose antroji turnyro raketė ispanas Rafaelis Nadalis po 3 val. 49 min. trukusios kovos 7:5, 6:3, 4:6, 6:2 nugalėjo vokietį Philippą Kohlschreiberį ir trečiajame rate susitiks su Stanislawu Wawrinka (31) iš Šveicarijos.

Trečioji turnyro raketė rusas Nikolajus Davydenka 6:4, 6:0, 6:3 įveikė Liuksemburgo tenisininką Gilles'į Mullerį, o penktoji varžybų raketė amerikietis Jamesas Blake'as 6:4, 6:1, 6:2 pranoko 19-metį savo tėvynainį Alexą Kuznecovą.

Foto: AFP/Scanpix

Į kitą ratą pateko ir argentinietis Davidas Nalbandianas (8) bei čilietis Fernando Gonzalezas (10).

Ketvirtadienį vykusių mačų rezultatai:

Moterys, II ratas

Maria Šarapova (Rusija, 1) - Anastasija Rodionova (Rusija) 6:0, 6:3

Kim Clijsters (Belgija, 4) - Akiko Morigami (Japonija) 6:3, 6:0

Martina Hingis (Šveicarija, 6) - Ala Kudriavceva (Rusija) 6:2, 6:2

Patty Schnyder (Šveicarija, 8) - Shuai Peng (Kinija) 7:5, 6:3

Dinara Safina (Rusija, 9) - Julia Fedosova (Prancūzija) 6:3, 6:2

Ana Čakvetadzė (Rusija, 12) - Laura Granville (JAV) 6:2, 5:7, 6:1

Ana Ivanovič (Serbija, 13) - Agnieszka Radwanska (Lenkija) 6:2, 3:6, 6:2

Daniela Hantuchova (Slovakija, 15) - Emilie Loit (Prancūzija) 4:6, 6:3, 6:4

Ashley Harkleroad (JAV) - Anna-Lena Groenefeld (Vokietija) 6:2, 6:2

Na Li (Kinija, 21) - Lourdes Dominguez (Ispanija) 6:0, 6:2

Vera Zvonariova (Rusija, 22) - Tamira Paszek (Austrija) 6:1, 6:3

Jelena Kostanič-Tosič (Kroatija) - Samantha Stosur (Australija, 24) 6:4, 2:6, 6:2

Aliona Bondarenko (Ukraina, 29) - Virginie Razzano (Prancūzija) 6:3, 6:4

Tathiana Garbin (Italija, 30) - Renata Voracova (Čekija) 6:1, 7:5

Alicia Molik (Australija) - Kaia Kanepi (Estija) 1:6, 6:3, 6:2

Aiko Nakamura (Japonija) - Sania Mirza (Indija) 6:3, 6:2.

Vyrai, II ratas

Rafael Nadal (Ispanija, 2) - Philipp Kohlschreiber (Vokietija) 7:5, 6:3, 4:6, 6:2

Nikolaj Davydenko (Rusija, 3) - Gilles Muller (Liuksemburgas) 6:4, 6:0, 6:3

James Blake (JAV, 5) - Alex Kuznecov (JAV) 6:4, 6:1, 6:2

David Nalbandian (Argentina, 8) - Nicolas Lapentti (Ekvadoras) 6:4, 6:4, 6:4

Fernando Gonzalez (Čilė, 10) - Juan Martin del Porto (Argentina) 7:6 (9-7), 4:6, 6:7 (3-7), 6:4, 4:0 (argentinietis pasitraukė dėl traumos)

Tommy Haas (Vokietija, 12) - Ilia Božoljac (Serbija) 7:6 (7-3), 6:1, 6:3

Tomas Berdych (Čekija, 13) - Robert Smeets (Australija) 6:3, 6:2, 6:4

Andy Murray (D. Britanija, 15) - Fernando Verdasco (Ispanija) 7:6 (7-4), 7:5, 6:4

Juan Ignacio Chela (Argentina) - Jarkko Nieminen (Suomija, 17) 6:3, 2:6, 6:4, 6:4

Lleyton Hewitt (Australija, 19) - Frank Dancevič (Kanada) 6:4, 6:4, 3:6, 6:4

Dmitrij Tursunov (Rusija, 21) - Maksim Mirnyj (Baltarusija) 6:2, 6:3, 7:6 (7-4)

Sebastien Grosjean (Prancūzija, 28) - Olivier Rochus (Belgija) 4:6, 6:1, 6:3, 4:6, 6:4

Stanislas Wawrinka (Šveicarija, 31) - Paul Capdeville (Čilė) 6:4, 6:3, 6:2

Fabrice Santoro (Prancūzija) - Arnaud Clement (Prancūzija) 6:2, 6:4, 6:4

Robby Ginepri (JAV) - Mischa Zverev (Vokietija) 6:4, 7:5, 6:1

Florian Mayer (Vokietija) - Andreas Seppi (Italija) 5:7, 7:5, 6:2, 6:2.