Antrąją varžybų dieną sėkmė nusišypsojo ieties metikei Ritai Ramanauskaitei, kuri nuskraidinusi įrankį 56,05 m ne tik tapo šalies čempione, bet ir įvykdė po dviejų savaičių Švedijoje prasidedančių Europos pirmenybių normatyvą.

Komandų varžybose nugalėjo Kauno miesto ir Alytaus rajono ekipos.

Šeštadienio varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Moterys

200 m:

1.Lina Grinčikaitė (Klaipėda) 23.70 sek.

2.Audra Dagelytė (Kaunas) 23.98

3.Jūratė Kudirkaitė (Kaunas) 24.92

800 m:

1.Irina Krakoviak (Vilnius) 2:03.12

2.Rasa Drazdauskaitė (Šiauliai) 2:06.26

3.Eglė Balčiūnaitė (Šiauliai) 2:07.01

10000 m:

1.Remalda Kergytė (Šiauliai) 37:16.48

2.Justina Jasutytė (Šiauliai) 38:33.86

3.Justina Jackutė (Panevėžys) 41:41.01

3000 m kl.:

1.Vaida Žūsinaitė (Alytus) 11:22.35

2.Aurelija Ručinskaitė (Kaunas) 11:56.49

400 m b/b:

1.Natalija Piliušina (Klaipėda) 1:01.83

2.Miglė Meškauskaitė (Vilnius) 1:04.79

3.Toma Žilytė (Panevėžys) 1:05.84

4x400m:

1.Kaunas 3:49.64

2.Panevėžys 3:57.80

3.Šiauliai 3:59.61

kartis:

1.Kristina Sabalytė (Kaunas) 3.20 m

2.Rita Sadzevičienė (Kaunas) 3.10

3.Vitalija Dejeva (Kaunas) 3.00

trišuolis:

1.Živilė Pukštienė (Kaunas) 12.89

2.Jolanta Verseckaitė (Vilnius) 12.65

3.Karina Vnukova (Vilnius) 12.54

ietis:

1.Rita Ramanauskaitė (Kaunas) 56.05

2.Indrė Jakubaitytė (Kaunas) 54.64

3.Viktorija Barvičiūtė (Panevėžys) 43.12

kūjis:

1.Vaida Kelečiūtė (Rokiškis) 49.98

2.Natalija Venckutė (Klaipėda) 47.00

3.Živilė Ščevinskaitė (Panevėžys) 44.57

Vyrai:

200 m:

1.Rytis Sakalauskas (Alytus) 21.86 sek.

2.Žilvinas Adomavičius (Kaunas) 21.96

3.Egidijus Dilys (Kaunas) 21.99

800 m:

1.Vitalij Kozlov (Vilnius) 1:50.50

2.Egidijus Švėgžda (Šiauliai) 1:52.25

3.Darius Bagaslauskas (Šiauliai-Raseiniai) - 1:52.61

10000 m:

1.Dainius Šaučikovas (Šiauliai) 31:21.58

2.Nerijus Markauskas (Vilkaviškis) 32:12.92

3.Aurimas Skinulis (Kaunas) 32:26.71

3000 m kl.:

1.Aurimas Gudaitis (Kaunas) 9:22.63

2.Andrej Jegorov (Vilnius) 9:23.96

3.Justinas Križinauskas (Šiauliai) 9:29.43

400 m b/b:

1.Artūras Kulnis (Vilnius) 52.38

2.Rimvydas Smilgys (Kaunas-Pasvalys) 53.91

3.Aivaras Aksionovas (Kaunas) 54.53

4x400 m:

1.Klaipėda 3:20.11

2.Kauno "Atletas" 3:20.20

3.Vilkaviškis-Marijampolė 3:26.42

kartis:

1.Saulius Birmanas (Kaunas) 4.20 m

2.Darius Draudvila (Kaunas) 4.20

3.Svajūnas Kurnickas (Panevėžys) 4.00

trišuolis:

1.Mantas Dilys (Kaunas) 16.11

2.Andrius Gricevičius (Kaunas) 15.78

3.Arvydas Nazarovas (Kaunas) 15.64

ietis:

1.Tomas Intas (Kaunas) 72.09

2.Aidas Aleksonis (Kaunas) 63.94

3.Tomas Paulavičius (Vilnius) 60.78

kūjis:

1.Žydrūnas Vasiliauskas (Marijampolė) 57.69

2.Andrius Stankevičius (Marijampolė) 53.68

3.Ignas Germanavičius (Panevėžys) 50.25

Komandos:

I miestų grupė:

1.Kaunas 51 997 tšk.

2.Vilnius 45 682

II miestų grupė:

1.Šiauliai 26 487

2.Klaipėda 19 669

3.Panevėžys 8 779

Rajonai:

1.Alytus 4 508

2.Pasvalys 4 486

3.Šiaulių raj. 4 190

Klubai:

1."Atletas" 7 961

2.Asociacija "Dinamitas" 5 272

3."Nikė" 4 912