Pirmąjį mačą namuose „Fiorentina“ buvo laimėjusi 3:2, bet trečiadienį Belgijoje Hanso Vanakeno įvartis pirmame kėlinyje buvo grąžinęs lygybę.

Reikalai krypo link pratęsimo, kuomet 85-ą min. šeimininkai prasižengė savoje baudos aikštelėje, ir 11 m baudinį realizavo Lucasas Beltranas.

Rezultato 1:1 Italijos pirmenybių vidutiniokams pakako žingsniui į finalą, kuris bus žaidžiamas gegužės 29 d. Atėnuose (Graikija).

Pernai paskutines turnyro rungtynes „Fiorentina“ pralaimėjo Londono „West Ham“ (Anglija) 1:2.

Antrajame pusfinalyje ketvirtadienį Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) namuose bandys išsaugoti susikrautą pranašumą prieš Birmingamo „Aston Villa“ (Anglija). Graikai svečiuose sugebėjo laimėti 4:2.