Mačo pradžioje pavojinga situacija kilo prie panevėžiečių vartų, kai po pakelto kampinio atšokusį kamuolį iš už baudos aikštelės smūgiavo Gustas Jaruševičius, bandymą sustabdė Vytautas Černiauskas.

Kėlinio pabaigoje G. Jerusevičius kamuolį perdavė Henrique Devensui, vienas prieš vartininką atsidūręs puolėjas savuoju šansu nepasinaudojo, kitoje aikštės pusėje Federico Palacioso smūgį sustabdė Sergėjus Melašenko.

Visgi, tiksint jau pridėtam teisėjo laikui namų ekipa išsiveržė į priekį – po Nemanja Bosančičiaus perdavimo pasižymėjo po keitimo pasirodęs Ignas Venckus.

Antrą susitikimo pusę pavojingai pradėjo svečiai, kai H. Devensas kamuolį atmetė Povilui Kiselevskiui, su smūgiu į artimąjį vartų kampą susitvarkė vartų sargas. 63-iąją minutę panevėžiečiam nepavyko užtikrintai išmušti kamuolio, tuo pasinaudojęs H. Devensas pokštelėjo į vartų plotą, komandą vėl gelbėjo V. Černiauskas.

Likus žaisti kiek daugiau nei 20 minučių Jeffrey Sarpongas prasižengė savo baudos aikštelėje bei uždirbo baudinį į savus vartus. Prie 11 metrų atžymos stojusio Lino Pilibaičio smūgį vėl atrėmė V. Černiauskas, tačiau atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė G. Jarusevičius.

Pasibaigus pirmajam ratui „Panevėžys“ su 7 taškais žengia devintas, „TransInvest“ ekipa su tiek pat taškų rikiuojasi laipteliu žemiau.

Rezultatyvus mačas buvo sužaistas Laikinojoje sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa išsikyrė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Gargždų „Banga“.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 3 minutę, kai greitoje atakoje po Pijaus Srėbaliaus perdavimo taiklus buvo Valdas Paulauskas. Greitu metu gargždiškiai bėgo į dar vieną ataką, tačiau iš Cesinhos perdavimo sulaukęs P. Srėbalius nepasižymėjo. Vos po minutės pavojingą smūgį kaire koja atliko Klaudijus Upstas, kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.

18 min. Leo Ribeiro suklaidino keletą varžovų bei atliko smūgį, kamuolys patogiai atšoko už baudos aikštelės ribų buvusiam Domantui Antanavičiui, pastarojo bandymas iš toli virto įvarčiu.

54 min. po puikaus Stevo Kinge perdavimo pasižymėti galėjo N. Kaderas – pastarasis bandė perkelti vartininką, tą jis padarė sėkmingai, tačiau savo ekipą išgelbėjo Antonio Lara . Kitoje atakoje pavojingai žaidė kelis varžovus suklaidinęs Vilius Piliukaitis, jo spirtas kamuolys prariedėjo šalia vartų konstrukcijos.

73 min. po pakelto kampinio galva smūgiavo P. Popescu, jo smūgį ant sustabdė ant vartų linijos buvęs Dovydas Norvilas.

Rezultatyvią ataką svečiai surengė 76-ąją minutę – daug erdvės turėjęs Matas Ramanauskas nuostabiu tolimu smūgiu savo ekipą išvedė į priekį. Susitikimo pabaigoje P. Popescu atliko pavojingą baudos smūgį, tiesa, iki tikslo šiek tiek pritrūko.

Visgi, paskutinės atakos metu svečių baudos aikštelėje kilo gaisras, kurio nugesinti nepavyko – kamuolys patogiai atšoko Hugo Figueredo, pastarojo šūvis buvo vaisingas.

Po 9-ojo turo Andriaus Skerlos auklėtiniai su 15 taškų rikiuojasi antri. „Banga“ turi 11 taškų ir užima 6-ąją poziciją.