138-ą vietą FIFA reitinge užimanti Lietuva pirmąsias rungtynes Portugalijoje po puolėjo Armando Kučio įvarčio galva laimėjo minimalia persvara 1:0 (0:0).

Kaip ir pirmose rungtynėse, Kaune Gibraltaro gynybą lietuviai pralaužė po pertraukos.

51-ą minutę po Pijaus Širvio perdavimo iš aštraus kampo pasižymėjo kapitonas Fedoras Černychas.

Pergalę pasiekę lietuviai kitame Tautų lygos sezone vėl varžysis C divizione, C2 grupėje taškų sieks prieš Rumuniją (FIFA-45), Kosovą (FIFA-102) ir Kipro (FIFA-125) rinktinę.

Pralaimėtojai priversti leistis į D divizioną, kuriame konkuruos su Lichtenšteinu ir San Marinu.

Šį testą išlaikę Lietuvos futbolininkai sulauks federacijos pažadėtos 50 tūkstančių eurų premijos.

UEFA Tautų lygos turnyras bus žaidžiamas šių metų rugsėjo, spalio ir lapkričio mėnesiais.

Rezultatas

Lietuva 1 – 0 Gibraltaras

51' [1:0] Fedoras Černychas

Statistika

Lyginant su dvikova Portugalijoje, startinėje sudėtyje du pokyčiai: vietoj Danielio Romanovskio rungtynes starto sudėtyje pradėjo pirmų rungtynių įvarčio autorius A. Kučys, prieš pat dvikovą atliktas nulinis keitimas, vietoj Arvydo Novikovo – Paulius Golubickas.

Lietuvos rinktinės sudėtis: vartininkas Emilijus Zubas; gynyboje – Justas Lasickas, Edgaras Utkus (46' Kipras Kažukolovas), Rokas Lekiatas, Pijus Širvys (73' Markas Beneta); saugų grandyje – Gvidas Gineitis, Vykintas Slivka (90+2' Daniel Romanovskij), Paulius Golubickas, Fedor Černych (87' Matas Vareika); priekyje – Gytis Paulauskas (73' Artūr Dolžnikov), Armandas Kučys.

Atsargoje: vartininkas Edvinas Gertmonas, Gustas Baliutavičius, Linas Klimavičius, Klaudijus Upstas, Giedrius Matulevičius, Ovidijus Verbickas.