Nugalėtojų titulą ginančius „Miestiečius“ į priekį 37 min. išvedė Ilkay‘us Gundoganas, o dar po kelių minučių antrą įvartį pelnė puikiu smūgiu galva pasižymėjęs Erlingas Haalandas. Tai buvo jau 36-as rezultatyviausio Anglijos čempionato futbolininko įvartis šį sezoną.

Antro kėlinio pradžioje dar vieną šedevrą sukūrė I. Gundoganas, nuostabiu baudos smūgiu padidinęs šeimininkų pranašumą iki trijų įvarčių.

Likus trims turams iki „Premier“ lygos sezono pabaigos, čempionate pirmaujanti „Man City“ lenkia antroje vietoje esančią Londono „Arsenal“ keturiais taškais ir jau artimiausiose rungtynėse gali užsitikrinti čempionų titulą.

„Manchester City“ padėtį dar labiau pagerino patys Londono „Arsenal“ futbolininkai. Sekmadienį savo aikštėje „Kanonieriai“ 0:3 (0:0) nusileido „Brighton and Hove Albion“ ekipai ir nepasinaudojo galimybe sumažinti atsilikimą nuo čempionato lyderių iki minimumo.

Po lygaus pirmo kėlinio antrame pabiro įvarčiai. 51 min. svečių ekipos ataką tiksliu smūgiu galva iš kelių metrų užbaigė Julio Enciso.

86 min. po šeimininkų klaidos antrą įvartį pelnė Braitono ekipos puolėjas Denizas Undavas, o jau 5 pridėto laiko minutę paskutinį tašką rungtynėse padėjo Pervis Estupinanas.

Po šios pergalės „Brighton and Hove Albion“ pakilo į šeštą vietą, o „Arsenal“ liko antroje pozicijoje.