Italijoje ryškėja stipriausiųjų ketvertas, kitą sezoną besivaržysiantis UEFA Čempionų lygoje. Nuo ketverto atsiliko šių metų Čempionų lygos pusfinalio dalyvė „AC Milan“ ekipa, kuri 0:2 netikėtai krito prieš „Spezia“.

„AC Milan“ likus sužaisti tris turus 4 taškais atsiliko nuo ketvirtoje vietoje žengiančios Romos „Lazio“ ekipos. O jau 5 taškais nuo Milano „Inter“ klubo, kuris šeštadienį 4:2 susitvarkė su „Sassuolo“.

Tuo metu prie Prancūzijos čempionės titulo priartėjo Paryžiaus „Saint Germain“ komanda, kuri 5:0 sutriuškino „AC Ajaccio“. Įvarčius mušė Kylianas Mbappe, Fabianas Ruizas ir Achrafas Hakimi. Pastarasis žaidėjas 77-ąją minutę prieš save išvydo raudoną kortelę po to, kai aikštelėje kilo masinis susistumdymas.

Tai buvo Lionelio Messi sugrįžimo rungtynės. Legendinis argentinietis ankstesnes rungtynes turėjo praleisti dėl suspendavimo, kurį PSG skyrė už praleistą treniruotę ir išvyką į Saudo Arabiją. Puolėjas PSG sirgalių buvo nušvilptas.

Ispanijos pirmenybėse Madrido „Real“ ekipa 1:0 nugalėjo „Getafe“ vienuolikę. Vienintelį įvartį 70-ąją minutę pelnė Marcosas Asensio.

Vilčių patekti į stipriausiųjų ketvertą nepraranda „Villarrea“ ekipa, kuri 5:1 sutriuškino Bilbao „Athletic“. Šiuo metu ketvirtą vietą užimanti „Real Sociedad“ komanda 2:2 prarado taškus prieš „Girona“.