Simone Inzaghi auklėtiniai Milano derbyje prieš „AC Milan“ šventė pergalę 2:0. Atsakomasis mačas tame pačiame „San Siro“ stadione bus žaidžiamas antradienį.

„Inter“ nokautavo principinius varžovus pačioje susitikimo pradžioje. Jau 8-ąją minutę po kampinio įvartį įmušė Edinas Džeko.

11-ąją minutę rezultatas buvo padvigubintas po to, kai „AC Milan“ prarado kamuolį aikštės viduryje, o jį į vartus greitoje atakoje pasiuntė Henrikhas Mkhitaryanas.

Dar po kelių minučių į „AC Milan“ vartus galėjo kristi ir trečiasis įvartis, tačiau nuo tikslaus Hakano Calhanoglu smūgio išgelbėjo vartų konstrukcija.

Be to, 32-ąją minutę į „AC Milan“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau po VAR peržiūros teisėjai sprendimą atšaukė.

Po pertraukos „AC Milan“ mėgino švelninti atsilikimą, vartų konstrukciją drebino Sandro Tonali, tačiau galiausiai teko susitaikyti su nesėkme.

Stefano Pioli treniruojama ekipa pralaimėjo Milano derbį jau trečią kartą šiais metais. Anksčiau ji 0:3 krito Italijos supertaurės finale ir 0:1 neatsilaikė Italijos futbolo čempionate.

Šios pusfinalio poros laimėtojai UEFA Čempionų lygos finale sutiks Madrido „Real“ arba „Manchester City“. Šioje poroje pirmasis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.