Pasvalio miesto stadione vykusiame mače pirmame kėlinyje du įvarčius pelnė Srdjanas Spiridonovičius (23', 33'), po kartą pasižymejo Florianas Davidas (6') ir Xabi Auzmendi (22').

Po pertraukos S. Spiridonovičius pelnė savo trečią įvertį (55'), galutinį rezultatą fiksavo Nido Vosyliaus įvartis (67') – 6:0.

M. Stankevičius prie komandos vairo debiutavo gegužės 4-ąją A lygos namų rungtynėse su „Panevėžiu“. Jas šeimininkai pralaimėjo 0:1 (0:0).

Marius Stankevičius, "Kauno Žalgiris"

LFF taurės antrojo etapo rungtynių tvarkaraštis ir rezultatai:

Gegužės 5 diena (penktadienis)

Vilniaus „Granitas“ (III lyga) – Vilniaus „Viltis“ (LFF II lyga) 1:2

Gegužės 6 diena (šeštadienis)

FK „Garliava“ (Optibet Pirma lyga) – Kauno „Be1 NFA“ (Optibet Pirma lyga) 1:2

Vilniaus raj. „TransINVEST“ (Optibet Pirma lyga) – Kėdainių „Nevėžis“ (Optibet Pirma lyga) 5:1

Klaipėdos FM (LFF II lyga) – FK „Jonava“ (Optibet Pirma lyga) 3:0

Gegužės 7 diena (sekmadienis)

FA „Šiauliai“ (Optibet A lyga) – Alytaus „Dainava“ (Optibet A lyga) 2:1

Plungės „Babrungas“ (Optibet Pirma lyga) – Gargždų „Banga“ (Optibet A lyga) 0:3

Klaipėdos „Neptūnas“ (Optibet Pirma lyga) – FK „Panevėžys“ (Optibet A lyga) 3:1 (po baudinių serijos)

FM „Ataka“ (III lyga) – Vilniaus „Riteriai“ (Optibet A lyga) 0:9

„Alternatyvus futbolo klubas“ (III lyga) – Vilniaus „Žalgiris“ (Optibet A lyga) 0:6

FC „Vova“ (III lyga) – „Marijampolė City“ (Optibet Pirma lyga) rungtynės neįvyko dėl FC „Vova“ klubo žaidėjų registracijos problemų.