Pirmame kėlinyje 23 min. šeimininkus į priekį išvedė Husseinas Mehassebas, antrame kėlinyje jau per arbitro kompensuotą laiką rezultatą išlygino Chafikas Tigroudja.

Per pratęsimą komandos nepasižymėjo, o baudinių serijoje 3-1 triumfavo „Neptūnas“.

„Panevėžio“ gretose Jeffrey Sarpongas nepataikė į vartus, Ariagneris Smithas pataikė į virpstą, o Markas Beneta sukirto į skersinį.

Tašką serijoje padėjo Martynas Velyvis.

LFF taurės antrojo etapo rungtynių tvarkaraštis ir rezultatai:

Gegužės 5 diena (penktadienis)

Vilniaus „Granitas“ (III lyga) – Vilniaus „Viltis“ (LFF II lyga) 1:2

Gegužės 6 diena (šeštadienis)

FK „Garliava“ (Optibet Pirma lyga) – Kauno „Be1 NFA“ (Optibet Pirma lyga) 1:2

Vilniaus raj. „TransINVEST“ (Optibet Pirma lyga) – Kėdainių „Nevėžis“ (Optibet Pirma lyga) 5:1

Klaipėdos FM (LFF II lyga) – FK „Jonava“ (Optibet Pirma lyga) 3:0

Gegužės 7 diena (sekmadienis)

FA „Šiauliai“ (Optibet A lyga) – Alytaus „Dainava“ (Optibet A lyga) 2:1

Plungės „Babrungas“ (Optibet Pirma lyga) – Gargždų „Banga“ (Optibet A lyga) 0:3

Klaipėdos „Neptūnas“ (Optibet Pirma lyga) – FK „Panevėžys“ (Optibet A lyga) 3:1 (po baudinių serijos)

FM „Ataka“ (III lyga) – Vilniaus „Riteriai“ (Optibet A lyga) 0:9

„Alternatyvus futbolo klubas“ (III lyga) – Vilniaus „Žalgiris“ (Optibet A lyga) 0:6

FC „Vova“ (III lyga) – „Marijampolė City“ (Optibet Pirma lyga) rungtynės neįvyko dėl FC „Vova“ klubo žaidėjų registracijos problemų.