Karališkasis klubas Santiago Bernabeu vardo stadione 4:2 (3:1) nugalėjo dėl išlikimo elite kovojančią „Almerią“.

Visus tris įvarčius šeimininkams pirmame kėlinyje sumušė puolėjas Karimas Benzema, pasižymėjęs 5, 17 ir 42 minutėmis (iš 11 metrų baudinio).

Tokiu būdu prancūzas pakilo į ketvirtą vietą visų laikų rezultatyviausių „La Liga“ žaidėjų sąraše.

Su 236 įvarčiais K. Benzema aplenkė meksikietį Hugo Sanchezą ir dabar atsilieka jau tik nuo trijų legendų – Lionelio Messi (474 įv.), Cristiano Ronaldo (311 įv.) bei Telmo Zarros (251 įv.)

„Real“ su 68 taškais ir toliau rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje.

Pirmauja 79 taškus turinti „Barcelona“, kuri savo aikštėje 4:0 (3:0) susitvarkė su Sevilijos „Real Betis“.

Trečias žengia Madrido „Atletico“, kurio sąskaitoje – 63 taškai ir vienas mačas atsargoje.