Svečių sirgalius 7 minutę pradžiugino 23-ejų puolėjas Jadonas Sancho, kėlinio pabaigoje rezultatą dvigubino Marcusas Rashfordas (44 min.) – 2:0.

Tačiau po pertraukos „Tottenham“ atsitiesė: 56 min. gynėjas Pedro Porro sušvelnino rezultatą, o 79 min. antrą įvartį londoniečiams pelnė korėjietis Son Heung-minas.

Įspūdingą sportinę formą demonstruoja „Newcastle“ ekipa. Ketvirtadienį vakare Niukaslo klubas svečiuose 4:1 (1:0) pranoko Liverpulio „Everton“.

Pirmame kėlinyje svečius į priekį išvedė Callumas Wilsonas (28 min.).

Po pertraukos rezultatą dvigubino Joelintonas (72 min.), varžovų triuškinimą (75 min.) tęsė C. Wilsonas – 3:0.

Šeimininkams paguodos įvertį pelnė Dwightas McNeilas (80 min.), „Newcastle“ pergalę įtvirtino Jacobas Murphy (81 min.).

Eddie Howe'o auklėtiniai per dvejas rungtynes iš viso pelnė net 10 įvarčių: sekmadienį „Newcastle“ net 6:1 sutriuškino „Tottenham“ futbolininkus.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse „Southampton“ namuose 0:1 (0:0) nusileido „Bournemouth“ ekipa.