Eddie Howe'o auklėtiniai per 20 minučių pelnė net 5 įvarčius ir jau 21-ą minutę pirmavo 5:0.

Šeimininkus į priekį 2-ą minutę išvedė Jacobas Murphy, netrukus šeimininkų persvarą dvigubino brazilas Joelintonas (6 min.).

Jau 9-ą minutę sirgaliai išvydo trečią įvartį, dar kartą Hugo Llorisą nuginklavo J. Murphy (3:0).

19-ą min. varžovų skerdynes tęsė Alexanderis Isakas – 4:0, kuris po poros minučių jau savo sąskaitoje turėjo dublį, o „Newcastle“ pirmavo net 5:0.

Po įvarčių škvalo žaidimas kiek aprimo, pirmasis kėlinys baigėsi daugiau nei solidžiu Niukaslo komandos pranašumu (5:0).

Tai – antras greičiausias startas „Premier“ lygos istorijoje, kuomet buvo pelnyti 5 įvarčiai.

2019 metais „Man City“ rungtynėse su „Watford“ 5 įvarčius pelnė per 18 minučių.

Po pertraukos į aikštę negrįžo 36-erių vartininkas H. Llorisas, 2018 m. pasaulio čempioną pakeitė Fraseris Forsteris.

Hugo Llorisas

„Tottenham“ ekipai 49 minutę paguodos įvartį pelnė Harry Kane'as, 5-ių įvarčių skirtumą 67-ą min. atkūrė Callumas Wilsonas – 6:1.

Abi komandos kovoja dėl Čempionų lygos pozicijų. „Newcastle“ pavijo trečioje vietoje esantį „Man United“ klubą (59 taškai), „Tottenham“ su 53 taškais užima 5-ą vietą.

Įvarčių netrūko „Bournemouth“ ir „West Ham“ rungtynėse.

Svečiai iš Londono pasiekė solidžią pergalę 4:0 (3:0).

5-ą minutę Michailis Antonio išvedė „West Ham“ ekipą į priekį, 12 min. rezultatą dvigubino Lucasas Paqueta (2:0). Kėlinio pabaigoje Declanas Rice'as pelnė trečią „West Ham“ įvartį.

Po pertraukos solidžią pergalę įtvirtino ispanas Pablo Fornalsas – 4:0.

„West Ham“ su 34 taškais užima 13 vietą, „Bournemouth“ su 33 taškais užima 15-ą poziciją.