„Man City“ futbolininkai svečiuose 1:1 sužaidė su Miuncheno „Bayern“. Anglijos ekipa eliminavo vokiečius dėl namuose iškovotos pergalės 3:0.

Pusfinalyje Pepo Guardiolos auklėtiniai kovos su Madrido „Real“ futbolininkais.

Šiose rungtynėse netrūko emocijų proveržių, grubaus žaidimo ir susistumdymų. Teisėjas Clementas Turpinas parodė net 11 geltonų kortelių ir raudoną kortelę „Bayern“ treneriui Thomasui Tucheliui rungtynių pabaigoje.

38-ąją minutę teisėjas skyrė kontroversišką 11 metrų baudinį į Miuncheno ekipos vartus, tačiau Erlingas Haalandas jo nerealizavo.

Norvegas atsigriebė 57-ąją minutę, kai greitoje atakoje pasižymėjo pasinaudojęs Dayoto Upamecano klaida.

83-ąją minutę išlyginamąjį paguodos įvartį bavarams pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Joshua Kimmichas.

Kitame trečiadienio ketvirtfinalyje taip pat užfiksuotos lygiosios – Milano „Inter“ namie 3:3 sužaidė su Lisabonos „Benfica“. Italai svečiuose buvo laimėję 2:0.

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje futbolo mylėtojai išvys Milano miesto derbį. „Inter“ surems ginklus su „AC Milan“.

Nicolo Barella 14-ąją minutę vedė šeimininkus į priekį, tačiau 38-ąją minutę rezultatą sušvelnino Frederikas Aursensas.

65-ąją minutę „Inter“ vėl buvo priekyje po tikslaus Lautaro Martinezo smūgio, o 78-ąją minutę patekimą į kitą etapą italams garantavo Joaquino Correa įvartis.

Paskutinėmis minutėmis lygiąsias portugalams išplėšė Antonio Silvos ir Petaro Musa įvarčiai.

UEFA Čempionų lygos pusfinalių susitikimai bus žaidžiami gegužės 9 ir 16 dienomis.