Čempionato lyderiai pergalių serijos pratęsė, tačiau atrodė solidžiai ir dvikova baigėsi be įvarčių – 0:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje atkarpomis iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Po smūgį šalia vartų atliko Arni Vilhjalmssonas bei Ariagneris Smithas, o 15 minutę buvo atliktas priverstinis keitimas – vietoje Nassimo Hnido aikštėje pasirodė debiutavęs Stipe Vučuras.

Kiek vėliau ilgiau kamuolį kontroliavo „Žalgiris“, tačiau šeimininkai surengė ne vieną pavojingą išpuolį.

A. Smithas iššoko prieš Edviną Gertmoną, tačiau šiame sezone pirmą sykį žaidęs vartų sargas išgelbėjo komandą. Be to, E. Gertmonas atrėmė Jovano Čadženovičiaus smūgį galva ir A. Smitho bandymą atakuoti pažeme.

Kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ ilgiau kontroliavo kamuolį – po Petaro Mamičiaus atliktos standartinės situacijos kamuolys atsimušė į skersinį.

Po pertraukos kurį laiką iniciatyva priklausė „Panevėžiui“. Standartinės padėties metu arti tikslo buvo Linas Klimavičius, tačiau jo smūgį atrėmė E. Gertmonas. Kėlinio viduryje įspūdingą reidą atliko A. Smithas, tačiau šimtaprocentis išpuolis vietinių sirgalių nusivylimui įvarčiu nevirto – kamuolys praskriejo pro virpstą.

Strategas Gino Lettieri taip pat turėjo atlikti priverstinį keitimą, kai teko pakteisti mačo negalėjusį tęsti Romaną Mirošnyką, tačiau rezultatas nepasikeitė.

Jau penktąsias rungtynes šį sezoną Marijampolės manieže žaidusi Alytaus DFK „Dainava“ sužaidė taikiai su FA „Šiauliai“.

Antrose A lygos 7-ojo turo rungtynėse įvarčių taip pat nebuvo pelnyta – 0:0 (0:0).

Pirmoji pirmojo kėlinio pusė progų gausa neišsiskyrė – komandos apsikeitė smūgiais iš toli, o du kartus „Dainavos“ ekipai smūgiais grasino „Šiaulių“ puolėjas Oleksijus Ščebetunas, tiesa, kamuolys abu kartus prašvilpė greta virpsto.

30 min. „Dainavos“ futbolininkas Artiomas Baftalovskis pirmą kartą patikrino Luko Paukštės budrumą, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į vartininką, po kelių akimirkų panašiu smūgiu atsakė ir šiaulietis Mantas Kuklys. Kėlinio pabaigoje aikštėje netrūko kietos kovos, tačiau pavojingų momentų komandoms kurti nepavyko.

Vieną pavojingiausių progų šiose rungtynėse išvydome sužaidus kiek daugiau nei valandą – Danielis Romanovskis atliko labai aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau O. Ščebetunas kamuolio priliesti ir nukreipti į vartus nesugebėjo. Po keleto minučių Ode Abdullahi pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje, bet kamuolys skriejo visai greta vartų.

90 min. auksinę progą po M. Kuklio perdavimo turėjo O. Ščebetunas, tačiau kamuolys sudrebino skersinį ir rezultatas liko nepakitęs.

Komandos pasidalino po tašką, o „Šiauliai“ su 14 taškų toliau užtikrintai žengia antroje turnyro lentelės vietoje, „Dainava“ – šeštoje su 9 taškais taupyklėje.