Karolio Jasaičio auklėtinės Vilniaus LFF stadione 0:1 (0:1) nusileido Turkijos bendraamžėms.

Atrankos turnyrą lietuvaitės penktadienį užbaigs akistata su Andora.

Pirmose dienos rungtynėse pirmą pergalę iškovojo Moldovos komanda, 1:0 įveikusi jaunąsias Andoros futbolininkes.

Antradienio rungtynės prasidėjo apylygiai, nė viena komanda nuo pirmų minučių snieguotuoje LFF stadiono aikštėje nuo dvikovos pradžios nesusikūrė daug progų, žaidimas daugiausiai sukosi vidurinėje zonoje.

Kai jau atrodė, kad kėlinys ir baigsis lygiosiomis, turkės per pridėtą jo laiką įmušė įvartį – po atliktos standartinės situacijos mūsiškių baudos aikštelėje kilo sumaištis, o jos metu pirmoji prie kamuolio suskubusi ir į į šeimininkių vartus nukreipusi Lina Titiz išvedė Turkiją į priekį.

Antrajame kėlinyje komandoms nepavyko sukurti grėsmingesnių momentų, tad rezultatas švieslentėje nepakito.

Europos merginų U19 čempionato atrankos rungtynės:

Turkija – Lietuva 1:0 (1:0).

Vilniaus LFF stadionas;

teisėja – Lucie Šulcova (Čekija).

Įvartis: 45+1 min. Lina Titiz (Turkija).

Įspėtos: 34 min. Arzu Akkurt, 59 min. Lina Titiz, 63 min. Narin Yakut, 85 min. Sena Akyürek (Turkija); 62 min. Santa Lichareva (Lietuva)

Lietuvos rinktinės starto sudėtis: Darija Mikuckytė, Donata Švarcaitė, Karolina Jasaitytė, Aistė Šveckutė, Rusnė Makarevičiūtė, Irūna Blaškytė, Neda Klezaitė, Ema Kriaučiūnaitė, Rusnė Šešplaukytė, Santa Lichareva (78 min. Vanesa Vasiliauskaitė), Meida Proscevičiūtė. Atsargoje: Gabrielė Vasilenko, Skaistė Petrauskaitė, Saulė Uždavinytė, Gintarė Raznauskaitė, Ineta Šukštulytė, Viltė Švarcaitė, Goda Papartytė.

Patekimas į visas turnyro rungtynes LFF stadione – nemokamas, visas rungtynes taip pat tiesiogiai transliuos futbolas.tv platforma.