Ispanijoje po 18 metų pertraukos į „Copa del Rey“ finalą, vyksiantį po mėnesio Sevilijoje, tik antrą kartą istorijoje pateko Pamplonos „Osasuna“.

Navaros regiono sostinės atstovai svečiuose per pratęsimą 1:1 (0:1) pasiekė lygiąsias su Bilbao „Athletic“ klubu, kurių jiems visiškai užteko, nes pirmąjį mačą buvo laimėję 1:0.

Kelią į finalą pamploniečiams atvėrė 116 minutę gynėjo Pablo Ibanezo technišku smūgiu ore pelnytas įvartis.

Savo varžovą titulinėje kovoje „Osasuna“ sužinos šį vakarą, kai „Camp Nou“ stadione atsakomajam susitikimui išsirikiuos „Barcelona“ su Madrido „Real“ (kol kas – 1:0).

Vokietijoje fiasko patyrė šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie „DFB Pokal“ ketvirtfinalyje namuose 1:2 (1:1) neatsilaikė prieš „Freiburg“ vyrus.

Thomaso Tuchelio auklėtinius eliminavo įvartis, praleistas 90+5 min. iš 11 metrų baudinio.

Tuo metu „Coppa Italia“ pusfinalis prasidėjo karštomis lygiosiomis Turine tarp vietos „Juventus“ ir Milano „Inter“ – 1:1 (0:0).

Mačo pabaigoje, 83 ir 90+5 min., tiksliais šūviais apsikeitė Juanas Cuadrado ir Romelu Lukaku (iš 11 m).

Tiesa, iškart po šio epizodo aikštėje įvyko masinis žaidėjų susistumdymas, kuris baigėsi trimis raudonomis kortelėmis, parodytomis tiems patiems J. Cuadrado, R. Lukaku bei „Inter“ vartininkui Samirui Handanovičiui.

Kitą pusfinalio porą sudaro „Cremonese“ ir Florencijos „Fiorentina“.