Dar pirmajame kėlinyje karališkasis ispanų klubas nokautavo savo varžovus, kai K. Benzema per 7 minutes pelnė tris įvarčius (29-ą, 32-ą, 36-ą min.).

Tai – greičiausias Madrido komandos „hat-trick'as“ „La Liga“ lygoje nuo Fernando Hierro trijų įvarčių per 6 minutes 1992 metų balandį (7:0 pergalė prieš „Espanyol“).

Prieš prancūzą 22-ą min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Rodrygo. Antrajame kėlinyje dar spėjo pasižymėti Marco Asensio (73) ir Lucas Vazquezas (90+1).

Progų turėjo ir svečiai, tačiau Roque Mesos ir Kike Perezo pataikė į „Real“ vartų konstrukciją.

Nepaisant tokios skambios pergalės „Real“ turnyro lentelėje nuo pirmaujančios „Barcelona“ atsilieka 12 taškų ir galima sakyti jau nedalyvauja kovoje dėl titulo.