Bavarai prie savų tribūnų triumfavo 4:2 (3:0) ir išsiveržė į pirmą turnyro lentelės vietą.

Prie atleistą Julianą Nagelsmanną pakeitusio Thomaso Tuchelio auklėtinių pergalės prisidėjo ir svečių vartininkas Gregoras Kobelis, 13 minutę kurioziškai įsimušęs kamuolį į savo vartus.

Vėliau jo pradėtą darbą pratęsė dublį įforminęs Thomasas Mulleris (18 ir 23 min.) bei kartą pasižymėjęs Kingsley Comanas (51 min.).

Dortmundiečiams paguodos įvarčius pavyko sumedžioti tik mačo pabaigoje: 72 min. Emre Canas realizavo 11 metrų baudinį, o 90 min. tikslus buvo Donyellas Malenas.

Po šio turo „Bayern“ turi 55, o „Borussia“ – 53 taškus.

Pastaroji jau baigė savo žygį Europoje, UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje kritusi nuo Londono „Chealsea“.

Tuo metu PSG ekipą eliminavę bavarai ketvirtfinalyje susikibs su Anglijos čempionu „Manchester City“.