B grupėje prancūzams pergalę išplėšė Benjamino Pavardo tikslus smūgis. Prancūzai į priekį išsiveržė 50-ą minutę.

Pirmą pergalę E grupėje pasiekė Lenkija, kuri namuose 1:0 pranoko albanus. Vienintelį įvartį 41-ą minutę pelnė Karolis Swiderskis.

Karol Swiderski

F grupėje austrai atsilikinėjo po 25-ą minutę pelnyto esto Rauno Sappineno įvarčio.

68 min. rezultatą išlygino Florianas Kainzas, o pergalę išplėšė „Freiburg“ puolėjo Michaelio Gregoritscho įvartis (88').

Michael Gregoritsch

Kitose grupės rungtynėse Švedija namuose net 5:0 sutriuškino Azerbaidžaną.

Pirmame kėlinyje 38 min. pasižymėjo Emilis Forsbergas. Po pertraukos 65 min. Bahlul Mustafazada kmauolį nukreipė į savo vartus.

79 min. varžovų triuškinimą pradėjo Viktoras Gyokeresas (3:0), pergalę įtvirtino Jespero Karlssono (88') ir „Man United“ puolėjo Anthony Elango (89') įvarčiai.

Švedija 5 – 0 Azerbaidžanas

Iš kiekvienos grupės tiesiai į čempionatą pateks po dvi pirmas vietas užėmusias komandas, taip pat šeimininkė Vokietija, o likusios trys paaiškės po atkrintamųjų, kuriose komandos galės dalyvauti UEFA tautų lygos keliu.

Į atkritamąsias pateks po keturias geriausias A, B ir C divizionų komandas, kurios į čempionatą nepateks atrankos keliu. Jos susidurs savo diviziono akrintamosiose, iš kur į čempionatą iškops po vieną komandą.

Jei į čempionatą kažkuri iš keturių geriausių diviziono komandų pateks tiesiogiai, vieta atkrintamosiose atiteks žemiau bendrame diviziono reitinge esančiai komandai.