Pirmame susitikime Kotrynos Kulbytės treniruojama ekipa 1:2 pralaimėjo Farerų Salų komandai, o turnyrą užbaigs ketvirtadienio akistata su Moldovos futbolininkėmis.

Ankstesnėse rungtynėse graikės 5:0 sutriuškino moldaves, o pirmame šios dienos mače Farerų Salų rinktinė viešnias iš Moldovos pranoko 6:0.

Lietuvių ir graikių susitikimo pirmajame kėlinyje žaidybinę iniciatyvą turėjo Graikijos rinktinė ir ją sugebėjo paversti trimis įvarčiais. Rungtynių 7 minutę Argyro Fakinou atliko pirmą taiklų smūgį ir graikės įsiveržė į priekį.

Zojai Amaryllis Kostai 32 minutę pavyko pelnyti įvartį smūgiu nuo kampinio gairelės. Kėlinio pabaigoje Graikijos futbolininkės vėl pasinaudojo standartine situacija ir po pakelto kampinio pasižymėjo Nicole Lazarakis.

Antrajame kėlinyje lietuvės praleido du įvarčius. 61 minutę Natalia Giovani realizavo baudinį, o 89 minutę Z. A. Kosta užfiksavo galutinį rezultatą.

Europos merginų U17 čempionato atrankos rungtynių statistika

Graikija – Lietuva 5:0 (3:0)

Vilniaus LFF stadionas; teisėja – Silvia Gasperotti (Italija);

Įvarčiai: 7 min. Argyro Fakinou, 32 ir 89 min. Zoi Amaryllis Kosta, 45 min. Nicole Lazarakis, 61 min. po baudinio Natalia Giovani (Graikija);

Įspėta: 88 min. Karina Klevinskaitė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Austėja Petkevičiūtė, Julija Melaikytė (46 min. Ugnė Kvartūnaitė), Austėja Jokubaitytė, Kotryna Maželytė, Aivė Andriuškevičiūtė (86 min. Kamilė Medvedeva), Miglė Žižytė (71 min. Julija Žvaliauskaitė), Agnieška Kazarina, Ugnė Jonelytė, Marta Šmidt, Karina Klevinskaitė, Patricja Penkauskaitė. Atsargoje: Gabija Jakuta, Fjamenta Kuktaitė, Rugilė Misiukevičiūtė.