Pirmas oficialias rungtynes nuo triumfo Katare savų žiūrovų, kurių susirinko net 83 214, žaidę argentiniečiai namuose 2:0 (0:0) įveikė Panamos komandą (FIFA 61).

Lionelis Scaloni į starto sudėtį išrikiavo tą patį vienuoliktuką kaip ir per finalą su Prancūzija, tačiau šeimininkai ilgai negalėjo pralaužti varžovų gynybos.

Tik antroje antrojo kėlinio pusėje, 78 minutę, po Lionelio Messio baudos smūgio kamuoliui atšokus nuo skersinio pasižymėjo Thiago Almada.

89 min. juvelyriškai tikslus buvo jau pats Leo, paleidęs neatremiamą baudos smūgį.

Tai, beje, buvo jau 800-asis L. Messi įvartis karjeroje. Daugiau už jį yra pripyškinęs tik portugalas Cristiano Ronaldo (830).

Įdomu, kad pirmame kėlinyje 35-erių metų Lionelis galingu šūviu iš distancijos taip pat sudrebino vartų konstrukciją.

Po finalinio švilpuko visiems Argentinos rinktinės žaidėjams buvo įteiktos Pasaulio taurės kopijos, o tai matydamos tribūnos tiesiog šėlo.