Atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse namuose žaidę „kanonieriai“ pirmavo po Granito Xhakos įvarčio 19-ą min.

Tačiau sužaidus kiek daugiau nei valandą įspūdingu smūgiu rezultatą išlygino Pedro Goncalvesas. 24-erių saugas užklupo „Arsenal“ vartininką Aaroną Ramsdale‘ą netikėtu šūviu kone iš aikštės vidurio.

Kadangi pirmasis poros mačas taip pat baigėsi lygiosiomis (2:2), komandoms netrukus teko žaisti pratęsimą.

Jam artėjant prie pabaigos raudona kortelė buvo parodyta „Sporting“ saugui Manueliui Ugarte, bet visas svečių problemas sprendė vartininkas Antonio Adanas, iš viso atrėmęs 7 vieną už kitą pavojingesnes „Arsenal“ atakas.

35-erių ispanas lemiamą žodį tarė ir 11 m baudinių serijoje, sulaikęs vienintelį Gabrielio Martinelli bandymą. Visi kiti baudiniai iki tol buvo smūgiuoti tiksliai, ir „Sporting“ laimėjo seriją 5:3.

Tolesni portugalų varžovai paaiškės penktadienį ištraukus Europos lygos ketvirtfinalio ir pusfinalio etapų burtus.

Turnyro finalas numatytas gegužės 31 d. Budapešte (Vengrija).

Briuselio „Royale Union“ 3 – 0 Berlyno „Union“, pirmas mačas – 3:3

Tuo metu trečioje pagal pajėgumą UEFA Europos Konferencijų lygoje aštuntfinalį baudiniais užbaigė du klubai, kovoję su Vilniaus „Žalgiriu“ grupių etape.

Atsakomasis mačas Slovakijoje tarp Bratislavos „Slovan“ ir „Basel“ (Šveicarija) baigėsi identišku rezultatu kaip ir pirmasis – 2:2.

Po ankstyvų Maliko Abubakari bei Jurajaus Kuckos įvarčių šeimininkai kontroliavo rungtynes, bet antrame kėlinyje Riccardo Calafiori sušvelnino santykį, o šveicarų kailį išgelbėjo Zeki Amdouni, pasižymėjęs trečią pridėto laiko minutę.

Pratęsimas status quo nepakeitė, o baudinių seriją svečiai laimėjo 4:1.

Konferencijų lygos ketvirtfinalių ir pusfinalių burtai taip pat laukia penktadienį, o finalas vyks birželio 7 d. Prahoje (Čekija).

Stokholmo „Djurgarden“ 0 – 3 Poznanės „Lech“, pirmas mačas – 0:2

„Sivasspor“ 1 – 4 Florencijos „Fiorentina“, pirmas mačas – 0:1

Alkmaro AZ 2 – 1 Romos „Lazio“, pirmas mačas – 2:1

„Nice“ 3 – 1 Tiraspolio „Sheriff“, pirmas mačas – 1:0

„Villarreal“ 0 – 1 Briuselio „Anderlecht“, pirmas mačas – 1:1

Londono „West Ham“ 4 – 0 Larnakos AEK, pirmas mačas – 2:0

Stambulo „Bašakšehir“ 1 – 4 „Gent“, pirmas mačas – 1:1