Pirmasis kėlinys buvo apylygis – per jį daug aštrių epizodų sukurta nebuvo. Pirmą kartą į žaidimą turėjo įsitraukti Deividas Mikelionis, atrėmęs Bilallo Sebaihi baudos smūgį.

22-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį: kamuolys prie 16 metrų linijos dėkingai atšoko Nassimui Hnidui ir tunisietis jį puikiu smūgiu nukreipė į vartus. Netrukus D. Mikelionis atrėmė galingą Ovidijaus Verbicko šūvį.

„Kauno Žalgiris“ turėjo vieną gerą progą išlyginti rezultatą, tiesa, Xabi Auzmendi bandymą atrėmė puikią sužaidęs Tomislavas Duka.

Antrame kėlinyje intrigą nuslopinti galėjo Ovidijus Verbickas, tačiau pastarasis smūgiu galva į vartus nepataikė. Po šio epizodo kauniečiai suaktyvėjo – darbo turėjo Tomislavas Duka, sykį kamuolys atsimušė į skersinį.

73-iąją minutę „Kauno Žalgiris“ atstatė pusiausvyrą – po Xabi Auzmendi perdavimo tą padarė puikiai galva smūgiavęs Edvinas Girdvainis. Likęs laikas nugalėtojo neišaiškino, per jį ne kartą individualiais veiksmais sužibėjo Abdulgafaras Opeyemi.

Penktasis kartas nemelavo – FA „Šiauliai“ pirmą kartą „Optibet A lygoje“ nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus.

3-iojo turo starte Mindaugo Čepo treniruojama komanda namuose 3:1 (1:0) įveikė antrą pralaimėjimą patyrusius mėlynai baltus.

Per pirmas 45 minutes iniciatyva gana akivaizdžiai priklausė šeimininkams. 18-ąją minutę Danielio Romanovskio spirtą kamuolį prieš save atmušė Tomas Švedkauskas, tačiau Mantas Kuklys iš puikios padėties nepataikė į vartus.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje FA „Šiauliai“ buvo itin aktyvūs. D. Romanovskis smūgiavo greta tikslo, savo ruožtu, Eligijus Jankauskas sukirto kamuolį į skersinį, o 36-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis įvartis.

Oleksijus Ščebetunas galva atmetė kamuolį D. Romanovskiui, kuris taikliai smūgiavo iš arti. Netrukus mėlynai balti turėjo gerą šansą, bet Klaudijaus Upsto smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

Antrojo kėlinio startas svečiams visiškai nesusiklostė: 49-ąją minutę nesėkmingai išmušus kamuolį T. Švedkauskui, D. Romanovskis atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur tiksliai mušė O. Ščebetunas. Maža to, po poros minučių puikiai baudos smūgį išpildė Deividas Šešplaukis.

53-iąją minutę po Viliaus Armalo smūgio galva standartinės padėties metu kamuolys atsimušė į skersinį ir jį į vartus nukreipė Filipas Dangubičius. Vis tik tai buvo viskas, ką svečiams Šiauliuose pavyko nuveikti.