Sveiką kailį išnešė tik „Manchester United“ ekipa, kuri pateko į ketvirtfinalį mačo pabaigoje 3:1 nugalėdama „West Ham United“.

„Raudonieji velniai“ 54-ąją minutę praleido pirmieji, tačiau „West Ham“ 77-ąją minutę įsimušė į savo vartus, 90-ąją minutę Alejandro Garnacho išvedė favoritus į priekį, o galiausiai penktą pridėto laiko minutę jų pergalę įtvirtino Fredas.

Nepasisekė Londono „Tottenham“ klubui, kuris 0:1 krito prieš antros lygos ekipą „Sheffield United“.

Vienintelis mačo įvartis pelnytas 79-ąją minutę, kai gražiu smūgiu pasižymėjo Ilimanas Ndiaye.

Seniai Anglijos futbole regėtą pasaką sukūrė „Grimsby Town“. Anglijos ketvirtosios lygos klubas svečiuose 2:1 sensacingai eliminavo „Premier“ lygos komandą „Southampton“.

Nugalėtojai pelnė įvarčius 45-ąją ir 50-ąją minutėmis, o šeimininkų įvartis 65-ąją minutę jų nebeišgelbėjo. „Grimsby Town“ tapo žemiausio reitingo komanda žaisiančia FA taurės ketvirtfinalyje per 4 metus.