Lygos lyderiai „Arsenal“ savo žiūrovų akivaizdoje 4:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ ir padidino persvarą nuo persekiotojų „Manchester City“ iki 5 taškų.

Visų rungtynių metu dominavę Mikelio Artetos auklėtiniai į priekį išsiveržė 40-ąją minutę taikliu Bukayo Saka smūgiu, o prieš pertrauką rezultatą padvigubino Gabrielis Martinelli.

71-ąją minutę pasižymėjo ir komandos kapitonas Martinas Odegaardas, o netrukus galutinai „kanonierių“ pergalę antruoju savo įvarčiu įtvirtino G. Martinelli.

Į penktąją turnyrinės lentelės vietą pakilusi „Liverpool“ ekipa namie 2:0 susitvarkė su „Wolverhampton“ vienuolike.

Jurgeno Kloppo kariauna ilgai kontroliavo rungtynes, tačiau įvarčiai pasipylė tik susitikimo pabaigoje.

66-ąją minutę Darwino Nunezo įvartis nebuvo įskaitytas dėl pražangos, bet 73-ąją ir 77-ąją minutėmis „raudoniesiems“ pergalę dovanojo Virgilas van Dijkas ir Mohamedas Salah.