Pirmąjį įvartį kauniečiai pelnė 7 minutę, kuomet po gražios komandinės atakos tikslų perdavimą iš brazilo Hugo Figueredo gavęs nigerietis Thompsonas Gavi vienu lietimu nuginklavo priešininkų vartininką.

Netrukus po standartinės situacijos krito ir dar vienas įvartis prie kurio prisidėjo serbas Lazaras Sajčičius ir Vilius Armalas.

26 minutę savo žodį tarė ir mėlynai baltų puolėjas iš Kroatijos Filipas Dangubičius. Po puikaus Th. Gavi perdavimo, šis šaltakraujiškai nuginklavo „Daugavpils“ vartų sargą.

Prieš pertrauką krito ir ketvirtasis įvartis – po greitos atakos pasižymėjo suomis Didis Lutumba-Pitah, o jam perdavimą atliko vokietis Leifas Estevezas.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena rezultatyvia kauniečiu ataka – po pakelto kampinio mėlynai baltų naujokas Aleksandras Levšinas meistriškai perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur prie jo pirmas suskubo kitas ekipos naujokas Giedrius Matulevičius.

Po septynių minučių svečiai iš Daugpilio rezultatą sušvelnino, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Rainers Buksas.

Tačiau po šešių minučių mėlynai balti atstatė penkių įvarčių skirtumą, kai po brazilo Cesinhos uždirbto 11 metrų baudinio savo įvartį pelnė šių rungtynių kauniečių kapitonas Samuelis Odeoyibo.

Šias rungtynes Kauno rajono ekipa pradėjo tokia startine sudėtimi: T. Švedkauskas, R. Nakamura, V. Armalas, S. Odeoyibo, Th. Gavi, M. Sato, G Matulevičius, H. Figueredo, D. Lutumba-Pitah, L. Sajčičius, F. Dangubičius. Po keitimo pasirodė: R. Josviakis, A. Levšin, L. Estevezas, L. Silva, L. Čerkauskas, P. Popescu, Cesinha ir M. Thuique.

„Pasiruošimas sezonui eina į pabaigą. Turėjome aštuonias kontrolines rungtynes. Taip, turime daug naujų žaidėjų ir juos nuolat bandome vis skirtingose pozicijoje. Šios rungtynės davė jau rezultatą po sunkaus darbo pasiruošime. Matome, jog esame agresyvūs, gana gerai žaidžiame atakoje ir vakar pelnėme tikrai gerus ir gražius įvarčius.

Džiugina tai, jog išnaudojame susikurtas progas ir tai, jog įvarčius pelno skirtingi futbolininkai, nes čia labai svarbu nepriklausyti nuo vieno ar dviejų žaidėjų“, – kalbėjo komandos vyr. treneris Andrius Skerla.

Kovo 4-ąją „Hegelmann“ A lygos starte susitiks su Alytaus DFK „Dainava“. Rungtynės vyks Marijampolės futbolo arenos manieže, o jų pradžia 20:00 val.