Pirmoji kova Barselonoje prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 2:2.

Mančesteryje 18 minutę svečius į priekį išvedė Robertas Lewandowskis, realizavęs 11 baudinį, tai leido „Barcelonai“ pirmauti po pirmosios rungtynių dalies.

Antrame kėlinyje šeimininkus gelbėjo brazilų įvarčiai.

Iškart po pertraukos 47-ą min. rezultatą išlygino Fredas, 73-ią minutę „Man United“ į priekį išvedė po keitimo aikštėje pasirodęs Antony – 2:1.

Rungtynių santrauka:

Pergalę iškovoję „Raudonieji velniai“ iškopė į Europos lygos aštuntfinalį. Šio etapo burtai bus traukiami vasario 24-ą.

Savo varžovų jau laukia grupių etapuose pirmąsias vietas iškovoję klubai: „Arsenal“ (Anglija), „Betis“ (Ispanija), „Fenerbahče“ (Turkija), „Ferenčvaros“ (Vengrija), „Feyenoord“ (Nyderlandai), „Freiburg“ (Vokietija), „Real Sociedad“ (Ispanija), „Union Saint-Gilloise“ (Belgija).

Europos lygos atkrintamojo etapo rezultatai (paryškinta ekipa pateko į kitą etapą):

„Midtjylland“ – „Sporting CP“ 0:4 (0:1)

„Monaco“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 2:4 (po baudinių serijos, 1:2)

„Nantes“ – Turino „Juventus“ 0:3 (0:2)

Eindhoveno PSV – „Sevilla“ 2:0 (0:0)

„AS Roma“ – „Salzburg“ 2:0 (2:0)

„Man United“ – „Barcelona“ 2:1 (0:1)

„Rennes“ – Donecko „Šachtar“ 2:2 (po baudinių serijos, 0:0)

Berlyno „Union“Amsterdamo „Ajax“ 3:1 (2:0)