„San Siro“ stadione Milano „Inter“ klubas 1:0 (0:0) įveikė „Porto“ pasipriešinimą.

Vienintelį įvartį 86 minutę po perdavimo iš krašto antru bandymu pelnė Romelu Lukaku, pats pataisęs po pirmo smūgio galva nuo virpsto atšokusį kamuolį.

Beje, svečiai iš Portugalijos nuo 78 min. žaidė mažumoje – be išvaryto saugo Otavio.

Tuo metu „Red Bull“ arenoje „RB Leipzig“ išplėšė lygiąsias 1:1 (0:1) su Anglijos čempionu „Manchester City“.

27 min. pasinaudojęs varžovų klaida jų pačių aikštės pusėje pasižymėjo Riyadas Mahrezas, bet antrame kėlinyje iniciatyvą perėmusių šeimininkų gretose 70 min. įvarčiu po kampinio atsakė gynėjas Joško Gvardiolas.

Mančesterio atstovams negalėjo padėti susirgęs Kevinas De Bruyne.

Šių komandų atsakomosios akistatos numatytos po trijų savaičių.

Turnyro ketvirtfinalio ir pusfinalio burtai bus traukiami kovo 17-ą dieną.

Milano „Inter“ – „Porto“ 1:0

Šio sezono UEFA Čempionų lygos finalas vyks birželio 10-ą dieną Stambulo „Ataturk Olympic“ stadione.

Nugalėtojų vardus gina Madrid „Real“ futbolininkai, kurie 2022-ųjų gegužę Paryžiaus priemiestyje Sen Deni surengtoje titulinėje kovoje 1:0 įveikė „Liverpool“ klubą.