Jau 8 minutę „Bayern“ gretose raudoną kortelę užsidirbo Dayotas Upamecano.

Ilgai įvarčio laukti nereikėjo: šeimininkai į priekį išsiveržė po Larso Stindlo tikslaus smūgio (11'), 35-ą minutę rezultatą išlygino Ericas Choupo-Motingas.

Po pertraukos saugas Jonas Hofmannas (55') išvedė „Borussia“ ekipą į priekį (2:1), o 84-ą min. rezultatą didino Marcusas Thuramas (3:1).

Per teisėjo pridėtą laiką (90+3') rezultatą švelnino puolėjas Mathysas Telas (3:2), tačiau išplėšti taško svečių arenoje bavarams nepavyko.

Jonas Hofmann
Marcus Thuram

Su 43 taškais „Bayern“ tebepirmauja „Bundesliga“ pirmenybėse, tačiau sekmadienį bavarų klubą gali aplenkti Berlyno „Union“ (42) bei pavyti Dortmundo „Borussia“ (40).

Menchengladbacho komanda žengia 8-oje vietoje (29 taškai).