Jau 5-ą minutę Ollie Watkinsas išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį, „Arsenal“ savo atsaką pateikė 16-ą minutę – tiksliai smūgiavo Bukayo Saka.

31-ą minutę Philippe Coutinho suteikė šeimininkams pranašumą – 2:1. Po pertraukos Oleksandras Zinchenko (61') išlygino santykį – 2:2. Atrodė, kad svečiai praras du taškus, tačiau sėkmė lydėjo M. Artetos auklėtinius.

92-ą minutę po Jorginho smūgio kamuolys pataikė į skersinį ir atšokęs pataikė į vartininką Emiliano Martinezą.

Nuo pasaulio čempiono kamuolys skriejo į vartus ir leido „Arsenal“ pirmą kartą išsiveržti į priekį 3:2.

Tašką dvikovoje dėjo Gabrielis Martinelli, puolėjas pasinaudojo tuo, kad „Aston Villa“ žaidėjai gausiomis pajėgomis metėsi į puolimą ir iš esmės paliko tuščius vartus – 4:2.
Po pergalės „Asenal“ su 54 taškais pirmauja lygoje, trečią nesėkmę paeiliui patyrusi „Aston Villa“ lieka su 28 taškais ir 12-oje vietoje.
Rungtynių santrauka:

Kitose turo rungtynėse taškus svečiuose prarado „Man City“ ekipa.

Pepo Guardiolos auklėtiniai svečiuose 1:1 (1:0) išsiskyrė su „Nottingham“ ekipa.

Mančesterio ekipa pirmavo po Bernardo Silvos įvarčio (41'), dvikovos pabaigoje tašką šeimininkams išplėšė puolėjas Chrisas Woodas (84').

Po lygiųjų „Man City“ su 52 taškais užima antrą vietą ir yra rungtynėmis daugiau sužaidusi už „Arsenal“.

„Nottingham“ su 25 taškais užima 13-ą vietą.