Rungtynių pradžioje pavojingų atakų užuomazgomis keitėsi abi komandos, tačiau įpusėjus pirmam kėliniui „Manchester United“ turėjo geriausias galimybes pelnyti įvartį. Aikštės šeimininkus gelbėjo puiki katalonų ekipos vartininko Marko Ter Stegeno reakcija.

Šiose rungtynėse įvarčių sąskaita buvo atidaryta po pertraukos. 50-ą min. po pakelto kampinio „Barcelona“ gynėjas Marcosas Alonso galva nukreipė kamuolį į svečių vartus. Vis dėlto džiaugėsi katalonai vos tris minutes.

53-ią min. greitoje kontratakoje Marcusas Rashfordas pasiuntė kamuolį į „Barcelona“ vartų tinklą ir rezultatą išlygino 1:1.

Svečiai nemažino apsukų, M. Rashfordas kaip žuvis nardė varžovų baudos aikštelėje ir po jo perdavimo 59-ą min. kamuolį į savus vartus nukreipė „Barcelona“ gynėjas Julesas Kounde.

Aikštės šeimininkų atsako ilgai laukti neteko – Raphinha tolimu smūgiu 76-ą min. vietos sirgalių džiaugsmui vėl išlygino rezultatą 2:2.

Rungtynių pabaigoje Barselonos ekipa užgulė „raudonųjų velnių“ vartus. Šiuos nuo įvarčio gelbėjo virpstas ir vartininko Davido De Gea reakcija. Vis dėlto daugiau nieko pakeisti šiose rungtynėse nė viena komanda neįstengė.

Keturis pastaruosius tarpusavio susitikimus laimėjusi „Barcelona“ su „Manchester United“ Europos lygos varžybose žaidė pirmą kartą. Po savaitės atsakomasis mačas vyks „Old Trafford“ stadione.

„Barcelona“ 2 – 2 „Manchester United“

50' [1 – 0] Marcosas Alonso
53' [1 – 1] Marcusas Rashfordas
59' [1 – 2] Julesas Kounde (į savus vartus)
76' [2 – 2] Raphinha

„Sporting SP“ 1 – 1 „Midtjylland“

Priminsime, kad vietą Europos lygos šešiolktfinalyje jau turi „Arsenal“ (Anglija), „Betis“ (Ispanija), „Fenerbahče“ (Turkija), „Ferencvaros“ (Vengrija), „Feyenoord“ (Nyderlandai), „Freiburg“ (Vokietija), „Real Sociedad“ (Ispanija) ir Union Saint-Gilloise“ (Belgija).

Dar aštuonios dalyvės paaiškės po atsakomųjų atkrintamųjų varžybų mačų vasario 23-ią dieną.

2022/2023 metų Europos lygos sezono kulminacija vyks Budapešte, kur „Puškas“ arenoje gegužės 31-ą dieną vyksiančiame finale paaiškės, kas taps čempionais.